لیگ جزیره و در فوتبال انگلیس امشب شاهد شکست خانگی تاتنهام مقابل نیوکاسل با نتیجه ۱ بر ۰ بود.

تاتنهام در هفته سوم لیگ جزیره و فوتبال انگلیس میزبان تیم نیوکاسل بود. با وجود برتری تاتنهام در زمین اما این نیوکاسل بود که در دقایق ابتدایی حملات زهردارتری را تدارک دید.

نیوکاسل در دومین حمله خطرناک خود در دقیقه ۲۷ روی پاس عمقی و زیبای آتسو و ضربه تمام کننده جوئلینتون به گل رسید و کار را بر حریف قدرتمند و میزبان خود سخت کرد.

پس از این گل تاتنهام تلاش بیش‌تری از خود نشان داد و توانست خطرهای زیادی را روی دروازه نیوکاسل ایجاد کند. لوکاس مورا، هری کین و سون نفراتی بودند که چند بار دروازه حریف را تهدید کردند.

تاتنهام در ثانیه‌های پایانی نیمه اول می‌توانست توسط لوکاس مورا به گل تساوی برسد. اما توپی که در شلوغی جلوی دروازه نیوکاسل و در چند قدمی آن به این بازیکن رسیده بود به درستی روی پای او قرار نگرفت و ضربه مورا از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

تاتنهام ناکام در گلزنی

 

سراسر نیمه دوم تاتنهام تیم برتر بود و نیوکاسل در زمین خود از تک گل زده دفاع می‌کرد. در حالی که امروز شانس با تاتنهام نبود و حتی با سرنگونی هری کین در محوطه جریمه داور و VAR آن را پنالتی تشخیص ندادند، این تیم دست به هر کاری زد تا به گل برسد ولی موفق نبود.

از طرفی لوکاس مورا که همواره از او بعنوان تعویض طلایی پوچتینو یاد می‌شد، با وجود حضور ۹۰ دقیقه‌ای در زمین فرصت‌های زیادی را از دست داد و در گلزنی ناکام بود.

حملات تاتنهام یکی پس از دیگری از دست رفت و حتی این تیم در دقایق پایانی اسیر ضد حملات نیوکاسل شد و می‌توانست گل‌های دیگری را نیز دریافت کند.

در نهایت این دیدار با نتیجه ۱ بر ۰ بسود نیوکاسل به پایان رسید و تاتنهام یک شکست خانگی را در هفته سوم لیگ جزیره تجربه کرد.

 

لیگ برتر انگلیس - تاتنهام و نیوکاسل

لیگ برتر انگلیس – تاتنهام و نیوکاسل

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی