ادامه صدرنشینی لیورپول و شکست تاتنهام و منچستریونایتد از حوادث مهم هفته سوم لیگ جزیره  و فوتبال برتر انگلیس بود.

در هفته سوم لیگ برتر فوتبال انگلیس استون ویلا و اورتون اولین بازی هفته را برگزار کردند که این دیدار با برتری ۲ بر ۰ استون ویلا در خانه به اتمام رسید.

روز دوم نیز ابتدا چلسی در زمین نوریچ در یک بازی پرگل با نتیجه ۳ بر ۲ به پیروزی رسید تا نتایج بد دو هفته ابتدایی را تا حدودی جبران کرده باشد.

در ادامه نیز شفیلدیونایتد در زمین خود با نتیجه ۲ بر ۱ مغلوب لسترسیتی شد، برایتون باز هم بدون استفاده از جهانبخش با دو گل مغلوب ساوتهمپتون شد و واتفورد ۳ بر ۱ از وستهام شکست خورد.

همچنین منچستریونایتد در اولتدرافورد میزبان کریستال‌پالاس بود که با انجام یک بازی ضعیف و ناهماهنگ با نتیجه ۲ بر ۱ از این تیم شکست خورد.

مهم‌ترین بازی هفته سوم در بندر لیورپول برگزار شد که طی آن لیورپول با ارائه یک بازی زیبا، با نتیجه ۳ بر ۱ حریف لندنی خود آرسنال را از پیش رو برداشت و صدرنشینی خود در لیگ برتر را تثبیت کرد.

در آخرین روز بازی‌ها نیز منچسترسیتی ۳ بر ۱ میزبان خود بورنموث را شکست داد، ولورهمپتون برابر برنلی به تساوی ۱ بر ۱ رضایت داد و در نهایت تاتنهام در ورزشگاه خانگی خود برابر نیوکاسل با تک گل جوئلینتون شکست خورد.

این نتایج سبب شد تا در پایان هفته سوم لیگ جزیره از فوتبال برتر انگلیس لیورپول صدرنشینی خود را حفظ کرده، منچسترسیتی به رتبه دوم صعود کند و آرسنال با یک پله نزول در جایگاه سوم قرار بگیرد.

از طرفی چلسی با وجود برد در این هفته با توجه به نتایج ضعیف دو هفته ابتدایی در رتبه نازل سیزدهم قرار دارد که این جایگاه بدون شک جایگاه واقعی این تیم نخواهد بود.

 

لیگ برتر انگلیس و جدول رده‌‌ بندی تا پایان هفته سوم

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی