لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ در هفته اول مرحله گروهی به پایان رسید و نمایش درخشان شاگردان فرهاد مجیدی در مقابل الاهلی عربستان باعث شد تا استقلال بیش ترین نماینده را در تیم منتخب هفته داشته باشد.

هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ در حالی به پایان رسید و از امشب بازی ها وارد هفته دوم خواهد شد که بدون شک باید استقلال ایران را بهترین تیم این هفته نامید.

جایی که آبی ها با نمایشی درخشان مقابل الاهلی عربستانی که در زمین خود به میدان می رفت، این تیم را با یک نتیجه پرگل و دور از انتظار شکست دادند.

استقلال ۵-۲ الاهلی را در زمین خود از پیش رو برداشت و نشان داد که با بهترین فرم از بازیکنان خود به مسابقات رسیده است و آماده صعود به مرحله حذفی است.

در اینجا بخوانید:

بازی خوب و نمایش عالی بازیکنان استقلال در این دیدار از چشم کارشناسان AFC دور نماند تا جایی که آن ها در تیم منتخب هفته بیش ترین سهمیه را به بازیکنان فرهاد مجیدی اختصاص دادند.

مهدی قایدی که با نمره ۸.۵ بهترین بازیکن هفته شناخته شد، محمد نادری با نمره ۸.۱ که دومین بازیکن برتر هفته بود و فرشید اسماعیلی با نمره ۸ و جایگاه پنجم بهترین بازیکن هفته، سه بازیکن استقلال بودند که در تیم منتخب هفته قرار گرفتند.

استقلال بامداد دوشنبه ۳۰ فروردین به دیدار الشرطه عراق می رود و باید دید که می تواند همانند بازی اول بهترین عملکرد را از خود به نمایش بگذارد یا خیر ؟

چیزی که نمایش هفته اول نشان می دهد آن دور از دسترس بازیکنان استقلال در لیگ قهرمانان آسیا نیست.

لیگ قهرمانان آسیا 2021 استقلال و تیم منتخب هفته اول