ذوب‌آهن ایران اولین دیدار مرحله یک هشتم نهایی خود در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الاتحاد عربستان را با شکست و نتیجه ۲ بر ۱ پشت سر گذاشت.

دو تیم فوتبال ذوب‌آهن و الاتحاد عربستان در چارچوب بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۰:۳۰ در دبی امارات و در زمین بی‌طرف به مصاف هم رفتند.

دقایق ابتدایی ذوبی‌های عملکرد بهتری از خود نشان دادند و در دقیقه ۷ با ضربه ایستگاهی زیبا و دیدنی قاسم حدادی‌فر به گل رسیدند. در حالی بازیکنان ذوب‌آهن هنوز از شادی پس از گل خارج نشده بودند، در دقیقه ۱۰ توسط لوئیز خیمنز گل تساوی را دریافت کردند.

در ادامه بازی دو تیم بازی متعادلی از خود نشان دادند تا اینکه تیم عربستانی در دقیقه ۷۲ و با گلزنی زاید الملود با ضربه سر و روی ارسال کرنر به گل برتری دست یافت.

این نتیجه تا پایان بازی پا برجا بود تا ذوب‌آهن اولین شکست خود را در اولین بازی فصل جدید فوتبالی در لیگ قهرمانان آسیا و مقابل تیم عربستانی الاتحاد تجربه کند.

ذوب‌آهن در این بازی در ترکیب اصلی خود از محمدباقر صادقی، مهدی نژادمهدی، ولی محمدزاده، میلاد فخرالدینی، مسعود ابراهیم‌زاده، قاسم حدادی‌فر، حمید بوحمدان، دانیال اسماعیلی‌فر، محمدزبیر نیک‌نفس، رضا حبیب‌زاده و امیرارسلان مطهری استفاده کرد.

البته دقیقه ۶۰ محمدرضا عباسی جایگزین حبیب‌زاده، دقیقه ۷۱ مهدی مهدی‌زاده جایگزین نیک‌نفس و دقیقه ۸۰ احسان پهلوان جانشین مطهری شدند.

ذوب‌آهن در حالی بازی رفت مقابل الاتحاد را با نتیجه ۲ بر ۱ شکست خورد که در این دیدار روی کاغذ میهمان بود و با در نظر گرفتن شکست خفیف بازی امروز، می‌توان به بازی برگشت و جبران نتیجه توسط ذوبی‌ها امیدوار بود.

 

ذوب‌آهن و التحاد عربستان در لیگ قهرمانان آسیا

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی را در اینجا دنبال کنید