در حاشیه لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ که کم‌تر از یک هفته دیگر فینال آن با حضور پرسپولیس ایران برگزار خواهد شد، به دلیل تخطی از قوانین سختگیرانه کشور قطر، دو نفر از کارکنان برگزاری مسابقات از کار خود اخراج شدند.

لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۰ با حواشی عجیب و غریبی همراه شد و بحران کرونا و حاشیه‌ها و سختی‌های آن را نیز افزایش داده است.

در حالی که دور رفت مرحله گروهی هنوز به پایان نرسیده بود، بحران کرونا باعث تعلیق مسابقات شد.

پس از وقفه‌ای چند ماهه بود که با اعلام آمادگی کشور قطر، بالاخره ادامه لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ کلید خورد و پرسپولیس ایران در این برهه از مسابقات نمایش درخشانی داشت.

تا جایی که موفق شد با سختی فراوان به فینال آسیا رسیده و حریف اولسان هیوندای کره جنوبی شود.

پرسپولیس روز یکشنبه بود که با پروازی اختصاصی به دوحه قطر سفر کرد تا برای فینال لیگ قهرمانان در ورزشگاه الجنوب دوحه حاضر باشد.

در اینجا بخوانید:

اما امروز از حاشیه بازی های لیگ قهرمانان آسیا در قطر خبر رسید که دو نفر از کارکنان این مسابقات به دلیل تخطی از قوانین سختگیرانه کشور قطر برای این بازی‌ها، از کار خود اخراج شده‌اند.

این دو نفر یک راننده و یک پزشک هستند که به دلیل تردد در مسیرهای غیر مجاز و همچنین کشیدن سیگار اخراج شده‌اند.

قضیه از این قرار است که یکی از راننده‌ها از مسیر تعیین شده برای عبور و مرور تیم های ورزشی حاضر در لیگ قهرمانان عبور نکرده است و بلافاصله از طریق GPS شناسایی شده و از کار خود اخراج می‌شود.

همچنین یک پزشک نیز برای کشیدن سیگار از محوطه ورزشگاه خارج می‌شود و این اقدام او توسط دوربین‌های حاضر در ورزشگاه دیده شده و او نیز از کار خود اخراج شده و حتی اجازه پیدا نمی‌کند که وسایل خود را از هتل محل اقامتش خارج کند.

مسئولان برگزاری مسابقات به او اعلام کرده‌اند که وسایلش را به خانه اش ارسال خواهند کرد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا