لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ در شب پیروزی پرسپولیس و از هفته سوم مرحله گروهی با توقف تراکتور و فولاد خوزستان همراه شد.

دیشب و از آغاز هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس با نمایشی قابل تحسین مقابل تیم نچندان قدرتمند اما سخت کوش گوا هند به پیروزی ۲-۱ دست یافت و مقتدرانه با ۹ امتیاز صدرنشین گروه پنجم شد.

اما در دیگر بازی های نمایندگان ایران، تراکتور به دیدار نیروی هوایی عراق رفته بود تا در یک بازی به ظاهر آسان سه امتیاز بسیار مهم را دشت کند.

با این حال شاگردان رسول خطیبی نتوانستند به خوبی حریف را تحت فشار قرار دهند و در نهایت به تساوی بدون گل رضایت داده و دو امتیاز بسیار مهم را از دست دادند.

در دیگر بازی نمایندگان ایران، فولاد خوزستان در یکی از بازی های مهم گروه خود به دیدار النصر عربستان رفت.

در اینجا بخوانید:

شاگردان جواد نکونام در فولاد که در بازی های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ شایستگی خود را به خوبی نشان داده اند، دیشب نیز عملکرد قابل تحسینی از خود به نمایش گذاشتند و اگر کمی خوش شان بودند و یا در دفاع دقت بیش تری می کردند، تیم عربستانی را در خانه خود شکست می دادند.

فولاد ابتدا با گل به خودی دقیقه ۵۳ عبدالله العمری روی ارسال محمد میری پیش افتاد. اما در ادامه نتوانست از برتری خود استفاده کند، دقیقه ۶۹ توسط پتروس روی پاس سامی الناجی دروازه خود را باز شده دید.

در ادامه دو تیم موقعیت هایی داشتند و حتی دقیقه ۹۵ فولاد به گل هم رسید، اما داور این گل را به دلیل آفساید نپذیرفت تا شاگردان جواد نکونام مقابل میزبان مدعی به تساوی ۱-۱ رضایت بدهند.

امشب و از ساعت ۲۲:۳۰ استقلال نیز مقابل الدحیل قطر قرار می گیرد تا رسما دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان برای نماینده های ایران به پایان برسد.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا