لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ در آغاز هفته پنجم دور گروهی برای نمایندگان ایران خوب پیش نرفت و به جز تراکتور که با تساوی بدون گل متوقف شد، فولاد و پرسپولیس هر دو شکست خوردند.

دیشب هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب آغاز شد و پرسپولیس به عنوان اولین نماینده ایران کار خود را با یک شکست ۱-۰ آغاز کرد.

شاگردان یحیی گل محمدی با وجودی که در اکثر دقایق بازی تیم برتر میدان بودند، اسیر گل زودهنگامی شدند که در دقیقه ۵ دریافت کردند و در ادامه هر چه زدند به در بسته برخورد کرد.

اما تراکتور دیگر نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا بود که برای افزایش شانس صعود خود باید پاختاکور را شکست می داد، اما نتوانست دروازه حریف را به شکل جدی تهدید کند و در پایان با تساوی بدون گل متوقف شد.

در اینجا بخوانید :

آخرین نماینده ایران در بازی های دیشب آسیا فولاد خوزستان بود که با وجود سختکوشی فراوان نتوانست از پس شاگردان ژاوی در السد قطر برآید و با تک گل دقیقه ۶۴ نام تائه هی شکست خورد.

با نتایج دیشب به جز پرسپولیس که شانس بسیار زیادی برای صعود به عنوان تیم اول دارد، فولاد خوزستان عملا با ۵ امتیاز و سوم شدن در گروه چهارم حذف شد.

همچنین تراکتور نیز که با یک مساوی ۷ امتیازی شده و در رده دوم گروه سوم مسابقات غرب آسیا قرار دارد، با پیروزی مقابل شارجه در بازی آخر، شانس بسیار زیادی برای صعود به عنوان تیم دوم خواهد داشت.

با این حال و اگر مقابل شارجه تیمی که صعود خود را به عنوان تیم اول قطعی کرده است، شکست بخورد با وجود دوم شدن شانس چندانی برای صعود نخواهد داشت.

از طرفی استقلال تهران نیز بامداد فردا در یک بازی حساس و مهم به دیدار الاهلی عربستان می رود و با یک پیروزی می تواند صعود خود را به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ تقریبا قطعی کند.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا