در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ رئال مادرید متوقف شد، بارسلونا بازی مهم هفته را از یوونتوس گرفت و چلسی و منچستریونایتد برد پرگلی را ثبت کردند.

هفته دوم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا در دو روز سه‌شنبه و چهارشنبه برگزار شد که در روز اول بازی‌های گروه‌های ۱ تا ۴ و در روز دوم بازی‌های گروه‌های ۵ تا ۸ انجام گردید.

در گروه اول ابتدا بایرن مونیخ در مسکو مقابل لوکوموتیو این شهر با نتیجه ۲ بر ۱ به پیروزی رسید و روند رو به رشد خود را ادامه داد.

پس از آن نیز اتلتیکو مادرید میزبان سالزبورگ اتریش بود و در یک بازی سخت و نزدیک با نتیجه ۳ بر ۲ این تیم را شکست داد.

در گروه دوم لیگ قهرمانان اروپا نیز ابتدا اینترمیلان در زمین شاختار دونسک اکراین به تساوی بدون گل دست یافت و سپس رئال مادرید در حالی که ابتدا با دو گل تورام از مونشن گلادباخ عقب افتاده بود، با گل‌های دقایق پایانی کریم بنزما و کاسمیرو بازی را به تساوی ۲-۲ کشاند.

گروه سوم نیز شاهد پیروزی ۲ بر ۰ یاران مهدی طارمی در پورتو مقابل المپیاکوس بود و مارسی نیز در خانه با ۳ گل مغلوب منچسترسیتی شد.

در اینجا بخوانید:

از گروه چهارم لیورپول در آنفیلد میتیلند را با ۲ گل بدرقه کرد و آتالانتا و آژاکس ۲-۲ مساوی شدند.

اما در روز دوم و از گروه پنجم لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ چلسی در زمین کراسنودار روسیه با ۴ گل به پیروزی رسید و سویا نیز در خانه رنس فرانسه را با یک گل شکست داد.

در گروه ششم لاتزیو در بلژیک مقابل بروژ با تساوی ۱-۱ متوقف شد و دورتموند با ۲ گل زنیت را که بدون سردار آزمون بازی می‌کرد، شکست داد.

گروه هفتم که برگزار کننده مهم‌ترین بازی هفته بود، نیز شاهد پیروزی ۲ بر ۰ بارسلونا با دو گل عثمان دمبله و لیونل مسی بود و همچنین دیناموکیف در زمین فرانس واروژ به تساوی ۲-۲ رضایت داد.

در گروه هشتم لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ نیز مدعیان گروه به پیروزی رسیدند، پاری سن ژرمن ۲-۰ میزبان خود ایستامبول باشاک شاهیر را شکست داد و منچستریونایتد در اولتدرافورد با ۵ گل لایپزیش را درهم کوبید.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز