با پایان یافتن مرحله پلی آف لیگ قهرمانان اروپا و صعود تیم‌های آژاکس هلند، بروژ بلژیک، المپیاکوس یونان و اسلاویاپراگ مرحله گروهی امشب در موناکو قرعه‌کشی می‌شود.

در دور برگشت پلی آف لیگ قهرمانان اروپا و در مهم‌ترین بازی آژاکس هلند تیم حاضر در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان فصل قبل توانست با نتیجه ۲ بر ۰ آپوئل نیکوزیای قبرس را شکست داده و به تیم‌های حاضر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان بپیوندد.

آژاکس در حالی دیدار دیشب را با گل‌های دقیقه ۴۳ و ۸۰ آلوارز و تادیچ به پیروزی رسید که در بازی رفت در خانه حریف به تساوی بدون گل دست یافته بود.

همچنین در دیگر بازی‌های دیشب المپیاکوس یونان با نتیجه ۲ بر ۱ و در مجموع ۶ بر ۱ کراسنودار روسیه را از پیش رو برداشت. اسلاویاپراگ نیز با پیروزی ۱ بر ۰ در دو دیدار رفت و برگشت و در مجموع با نتیجه ۲ بر ۰ راهی مرحله گروهی شد.

در دیگر دیدار مهم بروژ بلژیک تیم اتریشی لاسک را در حالی با نتیجه ۲ بر ۱ شکست داد که در بازی رفت این تیم را با یک گل از پیش رو برداشته بود، بنابراین این تیم نیز در مجموع دو بازی رفت و برگشت با پیروزی ۳ بر ۱ به جمع تیم‌های حاضر در فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کرد.

دیناموزاگرب کرواسی با برتری ۳ بر ۱ در مجموع مقابل روزنبرگ و صرونزوزگا صربستان با تساوی مجموع ۳ بر ۳ مقابل یانگ بویز از دیگر تیم‌های صعود کننده دیشب بودند.

بنابراین شش تیم آژاکس هلند، المپیاکوس یونان، دیناموزاگرب کراوسی، بروژ بلژیک، اسلاویاپراگ و صرونزوزگا با صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا جمع تیم‌های حاضر در فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ لیگ قهرمانان را کامل کردند.

مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از ساعت ۲۰:۳۰ امشب پنج‌شنبه ۷ شهریور در موناکو فرانسه قرعه‌کشی خواهد شد.

 

لیگ قهرمانان اروپا و بازی پلی آف آژاکس و آپوئل قبرس

آژاکس و آپوئل

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی اینجا