تکلیف گروه‌های هشتگانه لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۲۰ – ۲۰۱۹ با قرعه‌کشی مرحله گروهی، دیشب و در موناکو فرانسه مشخص شد.

در مراسم دیشب که از ساعت ۲۰:۳۰ در موناکو فرانسه آغاز شد و بازیکنان سرشناس لیگ قهرمانان نظیر مسی و رونالدو و فن‌دایک حضور داشتند علاوه بر مشخص شدن گروه‌های هشتگانه بازیکنان برتر هر پست در فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا نیز مشخص شد.

ویرژیل فن‌دایک بهترین بازیکن مرد، لوسی برونز بهترین بازیکن زن، لیونل مسی بهترین مهاجم، فرانکی دی‌یونگ بهترین هافبک، فن‌دایک بهترین مدافع و آلیسون بکر بعنوان بهترین دروازه‌بان انتخاب شدند.

نکته جالب توجه این مراسم خوش و بش رونالدو و مسی بود. نشستن آن‌ها کنار یکدیگر و صحبت‌های درگوشی که با هم می‌کردند برای خبرنگاران حاضر در مراسم سوژه‌های جالبی را به ارمغان آورد.

همچنین رونالدو درباره رابطه‌اش با مسی گفت؛ ما ۱۵ سال است که در کنار هم روی سن قرار می‌گیریم و این یک اتفاق خوشایندی است. ما رابطه خوبی با هم داریم و یک دیگر را به جلو سوق می‌دهیم.

اما در انتهای مراسم دیشب قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۲۰ – ۲۰۱۹ برگزار شد و گروه‌های هشتگانه این مسابقات مشخص گردید.

گروه اول: پاری‌سن‌ژرمن، رئال مادرید، بروژ، گالاتاسرای

گروه دوم: بایرن مونیخ، تاتنهام، المپیاکوس، ستاره سرخ بلگراد

گروه سوم: منچسترسیتی، شاختاردونسک، دیناموزاگرب، آتالانتا

گروه چهارم: یوونتوس، اتلتیکومادرید، لورکوزن، لوکوموتیو موسکو

گروه پنجم: لیورپول، ناپولی، سالزبورگ، خنک

گروه ششم: بارسلونا، دورتموند، اینتر، اسلاویاپراگ

گروه هفتم: زنیت، بنفیکا، لیون، لایپزیش

گروه هشتم: چلسی، آژاکس، والنسیا، لیل

نکته جالب این قرعه‌کشی همگروهی دوباره لیورپول و ناپولی همانند فصل قبل و همچنین گروه سخت بارسلونا با همگروهی دورتموند و اینتر است. گروه اول این دوره از مسابقات نیز با حضور رئال مادرید و پاری‌سن‌ژرمن از جذابیت‌های ویژه‌ای برخوردار است.

 

قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا 2020

قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۰

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز در اینجا