لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۲ در هفته دوم مرحله گروهی خود اتفاقات مهمی چون گلزنی مهدی طارمی به لیورپول ، درخشش و گل سه امتیازی رونالدو برای منچستریونایتد و تحقیر دوباره بارسلونا را پشت سر گذاشت.

هفته دوم مرحله گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا دیشب به پایان رسید.

در بازی های روز نخست تیم فوتبال پورتو در حالی که میزبان لیورپول بود، شب تلخی را پشت سر گذاشت و مقابل شاگردان یورگن کلوپ با نتیجه ۵ بر ۱ تحقیر شد.

خط دفاع پورتو در حالی که چند دقیقه پیش از آغاز مسابقه په په کاپیتان تاثیرگذار خود را از دست داده بود، شب کابوس واری را پشت سر گذاشت.

با این حال تنها نکته مثبت این بازی برای هواداران پورتو گل زیبای مهدی طارمی با ضربه سر بود که دقیقه ۷۵ به دست آمد.

در اینجا بخوانید:

در دیگر دیدار مهم همزمان پاری سن ژرمن میزبان منچسترسیتی بود و در حالی که لیونل مسی اولین گل خود را برای این تیم به ثمر رساند، با نتیجه ۲ بر ۰ به پیروزی رسید.

اما در آغاز روز دوم زنیت در حالی که فقط ۱۵ دقیقه انتهای بازی از سردار آزمون استفاده کرد، با چهار گل مالمو سوئد را درهم کوبید.

به نظر می رسد که باشگاه زنیت برای تحت فشار قرار دادن ستاره ایرانی خود برای تمدید قرارداد زمینه ساز نیمکت نشینی های اخیر سردار آزمون شده است.

در ادامه نیز بارسلونا باز هم تحقیر شد و این بار در زمین بنفیکا با سه گل نتیجه را واگذار کرد.

بایرن مونیخ برد پرگل ۵ بر ۰ را مقابل دیناموکیف اوکراین تجربه کرد و یوونتوس در خانه با تک گل دقیقه ۴۶ فدریکو کیه زا چلسی مدافع عنوان قهرمانی جام را شکست داد.

اما در یکی دیگر از بازی های مهم هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۲ منچستریونایتد میزبان ویارئال بود.

شیاطین سرخ ابتدا با یک گل عقب افتادند، اما با شوت زیبای الکس تلس بازی را به تساوی کشاندند و در وقت های تلف شده نیمه دوم با گل سه امتیازی رونالدو شکست را با پیروزی ۲ بر ۱ عوض کردند.