در گروه چهارم لیگ ملت های اروپا ۲۰۲۰ و از هفته چهارم مرحله گروهی تیم ملی آلمان مقابل سوئیس با تساوی پرگل ۳-۳ غافلگیر شد و اسپانیا هم در زمین اکراین با یک گل شکست خورد.

لیگ ملت های اروپا در دومین دوره خود وارد هفته چهارم مرحله گروهی شده و دیشب بازی‌های گروه چهارم سطح اول این مسابقات برگزار شد.

بصورت همزمان تیم ملی اسپانیا در اکراین به دیدار شاگردان شوشنکو رفت و آلمان هم پذیرای تیم جنگنده سوئیس بود.

سوئیسی ها خیلی زود میزبان پرآوزه خود را غافلگیر کردند و در دقیقه ۵ با ارسال رومو فرئولر و ضربه سر ماریو گاورانوویچ به گل رسیدند.

کمی بعد اشتباه نویر نزدیک بود به گل دوم سوئیس ختم شود که رودیگر مانع شد، ولی دقیقه ۲۵ این اتفاق افتاد. پاس سفروویچ در محوطه جریمه و مقعیتی تقریبا تک به تک به فرئولر رسید تا او گل دوم میهمان را هم به ثمر برساند.

در ادامه آلمانی‌ها بازی را در دست گرفتند و دقیقه ۲۸ تیمو ورنر روی پاسی که از کای هاوارتز گرفته بود با حرکتی خوب در عمق دفاع سوئیس و یک ضربه دقیق یکی از گل‌ها را برای مانکشافت جبران کرد.

تیم ملی آلمان و سوئیس در لیگ ملت های اروپا 2020

در اینجا بخوانید:

نیمه اول با برتری ۲ بر ۱ سوئیس به پایان رسید و با آغاز نیمه دوم تلاش آلمان برای جبران نتیجه ادامه داشت و در نتیجه آن دقیقه ۵۵ کای هاوارتز با استفاده از اشتباهات مدافعین از سمت راست به عمق دفاع حریف زد و در موقعیت تک به تک از زاویه بسته با یک ضربه دقیق گل تساوی را به ثمر رساند.

اما خوشحالی ژرمن‌ها تنها یک دقیقه پا بر جا بود و در دقیقه ۵۶ در حالی که نویر دو بار ضربات مهاجمان سوئیس را در محوطه جریمه دفع کرده بود، گاورانوویچ با یک شوت محکم گل سوم را هم به ثمر رساند تا تیم ملی آلمان باز هم از حریف عقب بیافتد.

این پایان کار نبود و چهار دقیقه بعد ارسال کوتاه تیمو ورنر با ضربه تماشایی گنابری همراه شد و بازی یک بار دیگر به تساوی کشیده شد.

نهایتا تیم های ملی آلمان و سوئیس با تساوی ۳-۳ به کار خود در چهارمین بازی لیگ ملت های اروپا ۲۰۲۰ پایان دادند.

اما تیم ملی اسپانیا هم همزمان در زمین اکراین به میدان رفته بود که با وجود برتری کامل در اکثر دقایق بازی با یک گل شکست خورد.

موقعیت‌های متعدد اسپانیا در این دیدار هر کدام به شکلی از دست رفت تا اکراین با تک گل دقیقه ۷۶ سیگانکوف روی پاس یارمولنکو به پیروزی رسیده و سه امتیاز شیرین خانگی را به امتیازات خود اضافه کند.

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان نیوز