لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۱ امروز در پایان هفته چهارم خود با شکست ۳-۱ تیم ملی ایران مقابل اسلوونی در حضور سعید معروف همراه شد.

تیم ملی والیبال ایران که چند بازی اخیر را از دست داده است و نتوانسته روزهای خوب ابتدایی خود را تکرار کند، امروز در آخرین بازی هفته چهارم خود به دیدار اسلوونی رفت.

آلکنو در این دیدار بازیکنان اصلی خود را به میدان فرستاد، از این رو بود که سعید معروف، میلاد عبادی پور، میثم صالحی، سید محمد موسوی، مسعود غلامی، صابر کاظمی و آرمان رمضانی آغاز کننده بازی شدند.

دست اول برای ایران مقتدرانه آغاز شد و با سرویس های دیدنی و دفاع روی تور عالی بازیکنان ملی‌پوش ایرانی، اسلوونی را مغلوب و مقهور خود کردند.

ایران دست اول را ۲۵-۱۴ پیروز شد. در دست دوم شرایط تغییر کرد و اسلوونی به بازی های موفق گذشته خود بازگشت.

در اینجا بخوانید:

  • لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۱ ؛ شکست تلخ ایران در روزی که ستاره ها خوب نبودند

در نتیجه آن اسلوونی در دست دوم ایران را ۲۵-۲۰ شکست داد.

در دست سوم سرویس های خوب و دفاع های جل و عقب زمین اسلوونی کار را بر بازیکنان تیملی ایران از جمله سعید معروف سخت کرد و در نتیجه آن ۲۵-۱۹ به سود این تیم به پایان رسید.

دست چهارم ایران از همان ابتدا بهتر از دو ست قبل شروع کرد و تا امتیازات پایانی پیش بود.

در امتیازات پایانی اسلوونی خود را به ایران رساند و دو تیم پایاپای پیش رفتند، اما در نهایت پس از چند کش و قوس دو تیم این اسلوونی بود که ۳۲-۳۰ ایران را شکست داد.

نهایتا تیم ملی ایران با ستاره های خود از جمله سعید معروف با نتیجه ۳-۱ مقابل اسلوونی شکست خورد تا شانس خود را برای صعود به مرحله نهایی بسیار کم رنگ تر از همیشه جلوه دهد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا