پس از اینکه بازی یوونتوس و ناپلی از هفته سوم سری آ ایتالیا لغو می‌شود، کریستیانو رونالدو با بی توجهی به قرنطینه کرونایی هتل محل اردوی تورینی‌ها به خانه رفته و آماده حضور در تیم ملی پرتغال می‌شود.

داستان از اینجا شروع می‌شود که بازیکنان یوونتوس برای تشکیل اردوی تیم خود قبل از بازی با ناپولی از هفته سوم سری آ به هتل باشگاه می‌روند.

در این بین تست کرونای دو تن از کارکنان هتل مثبت می‌شود و کلیه حاضرین در هتل طبق قوانین فدراسیون فوتبال و دولت ایتالیا باید دوره قرنطینه ۱۴ روزه‌ای را سپری کنند.

از طرفی بازی یوونتوس و ناپولی هم بدلیل عدم سفر ناپلی‌ها به تورین لغو شده است و رونالدو و دیگر بازیکنان کلافه هستند.

اما کریستیانو رونالدو در بین اعتراض و ناراحتی بازیکنان یووه بلند شده با ناراحتی و اعتراض هتل را ترک کرده و قرنطینه را می‌شکند.

دیگر بازیکنان یوونتوس هم که چنین صحنه‌ای را مشاهده می‌کنند، دنبال او از هتل خارج شده و به خانه می‌روند.

در اینجا بخوانید و پاسخ دهید:

جی جی بوفون، پائولو دیبالا، کوادرادو، دانیلو، رودریگو بتانکور و دمیرال از جمله این بازیکنان هستند که پس از رونالدو هتل را ترک می‌کنند.

رونالدو پس از یک روز استراحت کنار خانواده خود به اردوی پرتغال می‌رود تا در بازی دوستانه تیم ملی کشورش مقابل اسپانیا حاضر باشد.

به نظر می‌رسد که رونالدو برای رسیدن به رکورد علی دایی و افزایش تعداد گل‌های ملی خود لحظه شماری می‌کند و قصد ندارد حتی یک بازی ملی را هم از دست بدهد.

پرتغال و اسپانیا در بازی دوستانه خود که چهارشنبه شب گذشته برگزار شد به تساوی بدون گل رضایت دادند.

با این حال پرتغال در یک بازی بسیار جذاب و دیدنی از لیگ ملت‌های اروپا فردا یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹ از ساعت ۲۲:۱۵ به وقت تهران به مصاف فرانسه خواهد رفت.

رونالدو تنها هفت گل با علی دایی فاصله دارد و به نظر می‌رسد این بازیکن تا مسابقات یورو ۲۰۲۰ که سال آینده برگزار خواهد شد، به رکورد بیش‌ترین گل ملی تاریخ فوتبال جهان خواهد رسید و علی دایی را پشت سر می‌گذارد.

 

 

عکس‌های گرافیکی رافان نیوز