ماندن محمد انصاری در پرسپولیس در حالی قطعی شد که مدافع محبوب هواداران سرخ تلاش زیادی کرد که جدا شود، اما مخالفت قاطع یحیی گل محمدی مانع شد.

محمد انصاری مدافعی ناشناخته از لیگ یک بود که توسط طاهری مدیرعامل وقت پرسپولیس جذب شد و به آرامی به ترکیب برانکو راه یافت و با عملکردی عالی جای خود را محکم کرد.

پس از آن انصاری مدافع چپ ثابت پرسپولیس بود و نبود مدافع میانی مطمئن باعث شد تا برانکو او را به مدافع میانی تبدیل کند و انصافا نیز او به خوبی از دروازه سرخ ها دفاع می کرد.

در فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ بود که محمد انصاری دچار پارگی رباط صلیبی شد و چند ماهی را از دست داد.

انصاری پس از بازگشت نیز به آرامی توانست به ترکیب برانکو بازگردد. پس از آمدن کالدرون نیز محمد انصاری جای خود را در ترکیب پرسپولیس کم و بیش در اختیار داشت و آمدن یحیی گل محمدی نیز چیزی را برای او عوض نکرده بود.

در اینجا بخوانید:

اما در حالی که مدافع محبوب و محجوب پرسپولیس داشت جای خود را در ترکیب پرسپولیس ثابت می کرد و حتی محمد نادری را نیز نیمکت نشین کرده بود، پارگی رباط صلیبی دوباره او را از ترکیب به صورت طولانی مدت دور کرد.

پس از دومین پارگی رباط صلیبی اعتماد گل محمدی به او کمرنگ شد و مخصوصا با جذب سعید آقایی، عملا جایی برای انصاری دیده نمی شد.

با نیمکت نشینی های مداوم پس از بازگشت به میادین و ندیدن هیچگونه اعتماد امیدوار کننده از سرمربی باعث شد که محمد انصاری عزم خود را برای جدایی جزم کند.

خرید فرشاد فرجی نیز انصاری را مطمئن کرد که در روزهای باقیمانده از نقل و انتقالات به هر شکلی شده رضایت نامه خود را دریافت کند.

اما امروز یحیی گل محمدی تکلیف را مشخص کرد و صراحتا به مدیران باشگاه اعلام کرده، اجازه جدایی انصاری را صادر نکنند.

از این رو و پس از مخالفت قاطع یحیی گل محمدی ماندن محمد انصاری در پرسپولیس قطعی به نظر می رسد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا