محسن ربیع خواه که با نظر یحیی گل محمدی از پرسپولیس کنار گذاشته شده بود، امروز رسما به آلومینیوم اراک پیوست.

سال ۹۵ بود که علی اکبر طاهری مدیرعامل وقت پرسپولیس هافبک آن روزهای صنعت نفت آبادان را به خدمت گرفت.

هافبکی که چندان شناخته شده نبود و کسی فکر نمی کرد جایی در تفکرات فنی برانکو داشته باشد.

به هر حال محسن ربیع خواه توانست با استفاده از کمبود بازیکن در پرسپولیس به ترکیب اصلی سرخ ها راه پیدا کند و جای ثابتی در تفکرات برانکو پیدا کند.

بازی در خدمت تیم و توانایی بازی در چند پست هافبک دفاعی و مدافع میانی و حتی مدافع کناری باعث شد تا به هافبک محبوب برانکو تبدیل شود که به سادگی از ترکیب سرمربی موفق کروات خارج نمی شود.

پس از برانکو کالدرون هم نظر مثبتی به ربیع خواه داشت و او را بازیکن اصلی خود می دانست.

در اینجا بخوانید:

کالدرون از پرسپولیس جدا شد و یحیی گل محمدی جای او را گرفت و اتفاقا محسن ربیع خواه توانست در ابتدای حضور گل محمدی نظر او را به خود جلب کند.

اما پارگی دوباره رباط صلیبی ربیع خواه و مصدومیت طولانی مدت او باعث شد که اعتماد سرمربی پرسپولیس نسبت به آینده هافبک زحمتکش سرخ ها از بین برود و قبل از ادامه لیگ قهرمانان آسیا او را کنار بگذارد.

پس از لیگ قهرمانان آسیا محسن ربیع خواه که تازه شرایط تمرین را پیدا کرده بود رسما از سرخ های پایتخت کنار گذاشته شد تا دنبال تیم جدید باشد.

در مقطعی خبر توافق اولیه ربیع خواه با ذوب آهن شنیده شد و حتی شایعاتی پیرامون بازگشت او به پرسپولیس به گوش رسید، اما این اتفاقات به وقوع نپیوست تا امروز که آلومینیوم اراک رسما مقصد بعدی هافبک پیشین پرسپولیس شد.

ربیع خواه که از هفته دوم می تواند آلومینیوم اراک را همراهی کند، علاوه بر پرسپولیس سابقه بازی در تراکتور را هم در کارنامه دارد.