محمد صلاح ستاره مسلمان لیورپول باز هم تمجید رسانه‌های جهان را برانگیخت، این بار کمک به یک مرد بی خانمان سوژه شد.

ستاره مصری لیورپول که همواره بدلیل اخلاق خوب و بازی‌های درخشان مورد توجه رسانه‌های جهان بود این بار با کمک خود به یک مرد بی خانمان باز هم مورد توجه هواداران فوتبال و رسانه‌های بزرگ جهان قرار گرفت.

داستان از این قرار است که محمد صلاح برای بنزین زدن به یک پمپ بنزین در شهر لیورپول و نزدیکی ورزشگاه آنفیلد می‌رود.

در حالی که مشغول بنزین زدن است، متوجه می‌شود که کمی آن طرف‌تر چند نفر یک مرد بی خانمان را دوره کرده و او را با مسخره کردن و حرف‌های نامناسب آزار می‌دهند.

صلاح وارد شده و اجازه نمی‌دهد آن‌ها به آزار خود ادامه دهند و در پایان هم یک اسکناس ۱۰۰ پوندی به او می‌دهد.

دوربین‌های مدار بسته این صحنه را که اواخر ماه دسامبر یعنی چیزی در حدود یک هفته (۹ روز) پیش اتفاق افتاده، ثبت می‌کنند و حالا نشریه سان به آن پرداخته و جزئیاتش را منتشر کرده است.

در اینجا بخوانید:

این فرد بی خانمان به نام دیوید گریک بوده و در مصاحبه با سان گفت:

محمد صلاح همانند ستاره بودن در زمین فوتبال در دنیای واقعی هم یک ستاره است. او وقتی شنید که آن افراد من را مسخره می‌کنند، پیش آمد و به آن‌ها گفت که حتی شما هم ممکن است که به چنین جایگاهی برسید. من اول دیدن چنین صحنه‌ای را باور نمی‌کردم، تا اینکه او یک اسکناس ۱۰۰ پوندی را به من داد و متوجه شدم همه این اتفاقات واقعی بوده است. صلاح یک اسطوره واقعی است.

این اتفاق دقیقا در شبی رخ داده که لیورپول در بازی مقابل آرسنال از لیگ برتر انگلیس به پیروزی ۳ بر ۱ دست یافته و محمد صلاح نیز در این بازی همچون گذشته نمایش بسیار خوبی داشته است.

صلاح که در کارهای خیر خواهانه سابقه خوبی دارد، پس از منتشر شدن ویدئوی کمک او به کریگ مورد تمجید افراد بی شماری قرار گرفته است.

 

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان نیوز