استقلال تهران امروز آخرین سهمیه لیگ برتری خود را به مدافع سابق پرسپولیس اختصاص داد تا محمد نادری نیز به خرید های جدید آبی ها در نقل و انتقالات تابستان ۹۹ فوتبال ایران اضافه شود.

محمد نادری که هم با پیشنهاد پرسپولیس برای تمدید قرارداد رو به رو بود و هم یک پیشنهاد جذاب از استقلال تهران داشت، و چند روز پیش تا آستانه تمدید قرارداد با قرمزها پیش رفته بود، امروز رسما به استقلال تهران پیوست.

استقلال که با فسخ قرارداد میلیچ رو به رو بود و به یک مدافع چپ مطمئن نیاز داشت، همزمان هم با نادری مذاکره می‌کرد و هم برای بازگرداندن میلیچ اقداماتی انجام داد.

با این حال به نظر می‌رسد که میلیچ در مذاکرات نهایی خود با آبی ها خواسته‌ای داشته که در توان مدیران آبی‌ها نبوده است.

از این رو مذاکره با محمد نادری شکل جدی‌تری به خود گرفت و منجر به این شد که خواسته‌های طرفین مخصوصا مدافع سابق پرسپولیس محقق شود.

امروز محمد نادری در ساختمان باشگاه استقلال حاضر شد و پس از توافقات نهایی با احمد مددی سرپرست آبی ها رسما قرارداد خود را برای یک فصل امضا کرد و به خرید های جدید این تیم در نقل و انتقالات تابستان ۹۹ فوتبال ایران اضافه شد.

سایت رسمی باشگاه استقلال تهران رسما خبر جذب نادری را منتشر کرده و در ذیل آن آورده که پس از عدم توافق باشگاه پرسپولیس با باشگاه بلژیکی کورتریک، آبی ها با این باشگاه به توافق رسیده و با دریافت رضایت نامه مدافع ۲۴ ساله ایرانی او را به خدمت گرفته‌اند.

محمد نادری دو فصل را بصورت قرضی از کورتریک بلژیک در پرسپولیس سپری کرد و عملکرد قابل قبولی از خود بجا گذاشت و حالا با انتخاب استقلال چالش بزرگی را به جان خریده است.

در اینجا بخوانید: