محمد نادری که همچنان وضعیت مبهمی برای فصل جدید فوتبال ایران دارد در نقل و انتقالات تابستان ۹۹ در دو راهی ماندن در پرسپولیس و یا رفتن به استقلال قرار گرفته است.

محمد نادری فصل گذشته در مقطعی از فصل مصدوم شد و بسیاری از بازی‌های پرسپولیس را از دست داد.

از این رو بود که یحیی گل محمدی به فکر جذب یک مدافع چپ جدید افتاد تا مشکلی برای لیگ قهرمانان آسیا نداشته باشد.

همین امر نادری را برای ماندن در پرسپولیس دو دل کرده بود تا اینکه باشگاه پرسپولیس به مدافع خود اعلام کرد برای دریافت رضایت نامه جدید او حاضر به پرداخت هیچ پولی نیست.

با شنیدن این خبر نادری از مدیران پرسپولیس بسیار دلخور شد و اعلام کرد با این شرایط تیم دیگری را برای بازی انتخاب خواهد کرد.

در اینجا بخوانید:

استقلال نیز که امسال با تغییرات مدیریتی قابل توجهی رو به رو بوده و پس از چند سال ناکامی می‌خواهد هوادارانش را راضی و خوشحال کند، باب مذاکره با مدافع ناراضی قرمزها را باز کرد.

مذاکرات استقلال و محمد نادری به مراحل نهایی خود می‌رسید که یحیی گل محمدی عنوان کرد به نادری نیاز دارد و مدیریت پرسپولیس مامور شد دوباره مذاکراتش را با این مدافع آغاز کند.

در حالی که چند روز پیش گفته می‌شد که نادری با دریافت پیشنهاد جدید قرمزهای پایتخت از آن‌ها یک روز فرصت خواسته است، امروز احمد مددی سرپرست مدیرعاملی استقلال مدعی شد که پیشرفت خوبی در مذاکرات با محمد نادری داشته و منتظر پاسخ نهایی او است.

به نظر می‌رسد محمد نادری در نقل و انتقالات تابستان ۹۹ فوتبال ایران در دو راهی ماندن در پرسپولیس یا رفتن به استقلال قرار گرفته و در روزهای اندک باقیمانده باید تصمیم خود را برای فصل جدید بگیرد.

تصمیمی که بدون شک در آینده مدافع جوان کوتریک بلژیک تاثیر قابل توجهی خواهد گذاشت.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا