انتخاب مدیرعامل استقلال تهران به تاخیر افتاده و اخیرا نام هایی چون علی نظری جویباری باجناق محمود فکری و رضا الماسی عضو سابق هیئت رئیسه فدراسیون کاراته برای این پست شنیده می شود.

استقلال در طول این سال ها با مشکلات مدیریتی عدیده‌ای رو به رو بوده و عدم ثبات مدیریت به این باشگاه ضربات بزرگی را وارد کرده است.

از آخرین قهرمانی آبی های تهران در لیگ برتر ایران بیش‌تر از ۷ سال می گذرد و این تیم هر سال با مشکلات ویژه ای دست و پنجه نرم کرده و مشکلات مدیریتی بزرگی را از سر گذرانده است.

در این سال‌ها علی فتح الله زاده، بهرام افشارزاده، رضا افتخاری، فتحی، احمد سعادتمند و حالا احمد مددی مدت کوتاهی را بر امور باشگاه پرطرفدار پایتخت ایران مدیریت کرده‌اند.

در اینجا بخوانید:

اما هر کدام پس از پایان ماموریت خود با حواشی فراوان و اختلافات عمیق راهی جز ترک باشگاه نیافتند.

البته احمد مددی هنوز مدیریت باشگاه را به عنوان سرپرست برعهده دارد، از طرفی شایعات و شواهد و قرائن نشان می دهد که او قصد مدیرعامل شدن در استقلال را ندارد.

طبق جدیدترین شنیده ها از وزارت ورزش پس از اینکه گزینه های زیادی مدیریت استقلال را نپذیرفته‌اند، علی نظری جویباری باجناق محمود فکری و رضا الماسی عضو سابق هیئت مدیره چند باشگاه فوتبال از گزینه های جدید برای پست مدیرعامل باشگاه آبی تهران هستند.

نظری جویباری سال ها در باشگاه استقلال سابقه کاری اجرایی دارد و نام او در روزهای اخیر حوالی مدیریت باشگاه استقلال شنیده شده است.

هر چند با توجه به سابقه انتخاب مدیران استقلال و پرسپولیس، مخصوصا انتخاب اخیر جعفر سمیعی برای سرخ‌ها، بعید است که گزینه ای چون علی نظری جویباری شانسی برای مدیریت در باشگاه پرطرفدار آبی تهران داشته باشد.

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی