پس از گذشت چند روز از استعفای مهدی رسول پناه ، امروز هیئت مدیره پرسپولیس تشکیل جلسه داد و جعفر سمیعی مدیرکل حراست وزارت ورزش را به عنوان مدیرعامل جدید اتخاب کرد.

پس از حواشی مختلف و استعفای مهدی رسول پناه از مدیریت پرسپولیس بالاخره امروز جلسه هیئت مدیره باشگاه قرمز پایتخت برگزار شد و مدیرعامل جدید معرفی گردید.

جعفر سمیعی مدیرکل حراست وزارت ورزش گزینه ای بود که از صبح امروز اکثر خبرگزاری ها خبر مدیرعاملی او را اعلام کرده بودند که بالاخره عصر امرور با تشکیل جلسه هیئت مدیره انتخاب او رسمی شد.

سمیعی بلافاصله پس از دریافت حکم مدیرعاملی خود، ابراهیم شکوری را به عنوان معاون اجرایی باشگاه انتخاب کرد تا از این پس پیشکسوت سرخ ها و دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال دست راست او در تیم فوتبال پرسپولیس باشد.

در اینجا بخوانید:

مدیرعامل جدید پرسپولیس همچنین در تشریح برنامه های خود از تلاش برای موفقیت تیم در قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا خبر داد و مباره با باندهای فساد را سرلوحه کار خود در پرسپولیس دانست.

جعفر سمیعی همچنین از دیگر اهداف خود در سرخ های پایتخت ایران، به تلاش برای وارد کردن باشگاه به بورس اشاره کرد و همچنین تشکیل کمیته فنی و استفاده از پیشکسوتان باشگاه را جزء برنامه های مهم خود اعلام نمود.

سرخ های پایتخت ایران ۲۹ آذر در فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ باید به مصاف نماینده شرق برود و از طرف دیگر هفته آینده لیگ برتر بیستم هم آغاز می شود و پرسپولیس در هفته اول به دیدار سایپا خواهد رفت.

 

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا