مرحله حذفی لیگ اروپا ۲۰۲۱ دیشب در دور رفت بازی های یک چهارم نهایی دنبال شد و در مهم ترین بازی ها منچستریونایتد در زمین گرانادا پیروزی ارزشمندی به دست آورد و آرسنال نیز در خانه مقابل اسلاویا پراگ متوقف شد.

مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا دیشب آغاز شد و طی آن تیم های حاضر در این مرحله با حریفان خود به رقابت پرداختند.

در مهم ترین بازی دیشب منچستریونایتد در زمین گرانادا به دیدار این تیم رفت. شاگردان سولسشائر در تمام طول بازی تیم برتر میدان بودند و در نهایت نیز مزد برتری خود را گرفتند.

دقیقه ۳۱ پاس بلند لیندلوف پشت مدافعین گرنادا را راشفورد به خوبی دریافت کرد و با ضربه دقیق و تمام کننده گل اول بازی را برای شیاطین سرخ به ثمر رساند.

در اینجا بخوانید:

در ادامه و آخرین دقایق بازی نیز برنو فرناندز با گلی که از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، نتیجه را ۲-۰ کرد تا منچستریونایتد با اندوخته کامل و خیالی آسوده در انتظار بازی برگشت در اولدترافورد باشد.

اما در دیگر بازی مهم دیشب آرسنال در امارات لندن میزبان اسلاویا پراگ جمهوری چک بود و در حالی که با گل دقیقه ۸۶ نیکولاس په په به پیروزی رسیده بود، دقیقه ۹۲ با ضربه سر توماس هولز دروازه خود را باز شده دید و نتوانست از بازی برتر خود در خانه بهره‌ای ببرد.

دو بازی دیگر دیشب از مرحله حذفی یک چهارم نهایی لیگ اروپا ۲۰۲۱ نیز با پیروزی ۱-۰ ویارئال در زمین دیناموزاگرب و شکست خانگی ۱-۲ آژاکس مقابل آ اس رم همراه بود.

دور برگشت مرحله یک چهارم لیگ اروپا هفته آینده پنجشنبه ۲۶ فروردین برگزار خواهد شد و تیم ها حریفان خود را خواهند شناخت.

آرسنال و اسلاویا پراگ در لیگ اروپا

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا