مسابقه چهره شناسی در دوشنبه کوئیز رافان نیوز به آزمون ۱۵ آن رسید و تشخیص شخصیت مشهور مورد نظر با عکس کودکی فوق در پاسخ به پنج سوال بدست خواهد آمد که آیا از ورزش فوتبال یا والیبال است یا اینکه از اهالی هنر و سیاست.

رافان نیوز تاکنون ۱۴ کوئیز در دوشنبه های هر هفته برگزار کرده و در هر مورد یک زمینه خاص را به سوال کشانده است. در این بین چند باری هم چهره شناسی در دوشنبه کوئیز مورد سوال بوده و حالا یک مورد دیگر از آن به پانزدهمین دوشنبه کوئیز رسیده است.

از طرفی در آینده‌ای نچندان دور جوایز ارزشمند هم به مسابقات ما اضافه خواهد شد و هیجان شرکت در این مسابقات بالا خواهد بود.

چرا که شانس در نفر برتر شدن به هیچ عنوان دخالتی ندارد و دانش و سرعت عمل افراد است که باعث خواهد شد بیش‌ترین امتیاز در کم‌ترین زمان ممکن حاصل آید.

لذا از کاربران محترم خواهشمندیم که با شرکت در آزمون‌های فعلی هم خود با شیوه سوالات و پاسخ به آن‌ها آشنا شوند و هم ما را در شناسایی و برطرف کردن مشکلات بستر آن‌ها یاری نمایند.

در اینجا پاسخ دهید:

دوشنبه کوئیز ۱۵ به مسابقه چهره شناسی اختصاص پیدا کرده و در آن شما باید تشخیص دهید که چهره مورد منظر متعلق به کیست. آیا در ورزش و احتمالا فوتبال یا والیبال فعالیت می‌کند و یا از اهالی هنر و شاید هم سیاست است.

لازم به ذکر است که در این کوئیز هم مانند اکثر کوئیزهای قبلی شما فقط یک بار قادر خواهید بود که به سوالات پاسخ دهید و پس از اتمام آن دیگر اجازه ورود دوباره به آزمون را ندارید.

این به آن دلیل در نظر گرفته شده که حالت مسابقه‌ای آن حفظ شود و هیجان و بستر یک کوئیز رقابتی را حفظ کند و البته آزمایشی مناسب برای آزمون‌های با جایزه باشد.

پس شرکت در دوشنبه کوئیز ۱۵ را از دست ندهید و از کوئیزهای قبلی هم غافل نشده و به آن‌ها پاسخ دهید، چرا که شرکت در آن‌ها برای همیشه باز خواهد بود.

 

کوئیز ۱۵

رافان نیوز در دوشنبه کوئیز ۱۵ خود باز هم چهره شناسی مخاطبان را مورد آزمایش قرار داده و تصویر کودکی یک چهره مشهور را به سوال کشانده است.

شما با پاسخ به چند سوال در نهایت به گزینه اصلی خواهید رسید و در این بین هر چه تعداد سوال بیش‌تری را به درستی پاسخ داده و زمان کم‌تری را صرف آن کنید، رتبه و امتیاز بالاتری خواهید گرفت.

موفق باشید

 

 

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی در اینجا