اختلاف لیونل مسی و مدیریت بارسلونا پس از شکست تلخ مقابل بایرن مونیخ عمق بیش‌تری پیدا کرده و حالا داستان جدایی او از نیوکمپ و پیوستنش به منچسترسیتی پاری سن ژرمن یا اینترمیلان در صدر اخبار فوتبال اروپا قرار دارد.

بر کسی پوشیده نیست که اختلافات گسترده‌ای بین لیونل مسی و بارتمئو مدیر بارسلونا وجود داشته و هر بار ناکامی در جذب بازیکنان بزرگ بر آن افزوده است.

از قول برای بازگرداندن نیمار گرفته تا جذب دیگر بازیکنان باکیفیتی نظیر لائوتارو مارتینز چیزی بیش‌تر از حرف برای مسی نبوده و او دیگر به وعده مدیران بلوگرانا اعتمادی ندارد.

شکست مقابل بایرن مونیخ که با تحقیر بارسا همراه بود و بدترین باخت آن‌ها را طول تاریخ رقم زد، آب سردی بر امید مسی برای موفقت در بارسلونا ریخت تا جایی که به نظر می‌رسد با وجود ممدیریت فعلی هیچ انگیزه‌ای برای باقی ماندن در نیوکمپ ندارد.

در اینجا بخوانید:

در این بین بارتمئو تلاش کرد که با تغییر کیکه ستین و اخراج اریک آبیدال شرایط را بسود خود تغییر دهد و علاوه بر ابقای خود فوق ستاره آرژانتینی را نیز راضی به ماندن کند.

رسانه‌های اسپانیایی مدعی هستند که مسی در گفت گو با بارتمئو اعلام کرده دیگر در بارسا نخواهد ماند و گول حرف‌ها و وعده‌های دروغین او را نخواهد خورد.

داستان جدایی لیونل مسی از بارسلونا در صدر اخبار فوتبال جهان قرار گرفته و تیم‌های منچسترسیتی، اینترمیلان و پاری سن ژرمن سعی می‌کنند از این فرصت استفاده کرده و ستاره بارسا را از جنگش خارج کنند.

رادیو کاتالونیو مدعی شد مسی رسما با ارسال فکسی خواستار جدایی از بارسلونا شده و برای آن به بندی از قراردادش اشاره کرده که طبق آن می‌تواند کم‌تر از یک هفته بعد از پایان لیگ قهرمانان اروپا آن را بصورت یکطرفه فسخ کند.

اما بارسلونا این درخواست را رد کرده و زمان مندرج در قرارداد را تاریخ اولیه فینال لیگ قهرمانان می‌داند. چرا که لیگ قهرمانان با تاخیری حدود دو ماه به پایان رسید.

از این رو بارتمئو جلسه‌ای اضطراری در باشگاه بارسلونا تشکیل داده و سعی می‌کند از جدایی ستاره خود جلاگیری کند، هر چند که به نظر می‌رسد مسی تصمیمش برای جدایی را گرفته باشد.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا