با اعلام رسمی باشگاه چلسی فرانک لمپارد بعنوان سرمربی جدید این باشگاه معرفی شد.

با توجه به عملکرد فرانک لمپارد در تیم دربی کانتی و کسب نتایج قابل قبول با این دسته اولی انگلیس از مدت‌ها قبل این مربی جوان مورد توجه مالک و مدیران باشگاه چلسی قرار گرفته بود.

مخصوصا نتایج درخشان لمپارد با دربی کانتی در جام حذفی و شکست منچستریونایتد در خانه این تیم باعث شد تا مالک باشگاه چلسی رومن آبراموویچ در فکر برگرداندن او به تیم این بار در قامت سرمربی بیافتد.

با قطعی شدن خروج ساری از چلسی تلاش باشگاه چلسی برای به خدمت گرفتن لمپارد شکل جدی‌تری به خود گرفت تا اینکه امروز ۴ جولای ۲۰۱۹ بصورت رسمی خبر استخدام او بر روی سایت باشگاه چلسی قرار گرفت.

باشگاه چلسی در سایت خود بصورت رسمی اعلام کرد “که یکی از بزرگ‌ترین بازیکنان تاریخ این باشگاه بعنوان سرمربی جدید تیم فوتبال با قراردادی سه ساله به خانه خود بازگشته است.”

همچنین فرانک لمپارد در مصاحبه با سایت باشگاه چلسی به این نکته اشاره کرد که ” برگشت به باشگاه چلسی بعنوان سرمربی برای من افتخار بزرگی است. اما من به اینجا آمدم تا با تلاش زیاد افتخارات بیش‌تری را برای باشگاه کسب کنم.”

در حالی فرانک لمپارد بصورت رسمی بعنوان سرمربی جدید چلسی معرفی شده است که این باشگاه تابستان و زمستان ۲۰۱۹ از خرید بازیکن محروم بوده و بازیکن بزرگ خود یعنی ادن هازارد را نیز از دست داده است.

بنابراین فرانک لمپارد کار بسیار سختی در فصل آینده لیگ برتر انگلیس در رقابت با تیم‌های بزرگ و قدرتمند حاضر در این لیگ مانند منچسترسیتی، لیورپول و تاتنهام دارد.

بدون شک موفقیت لمپارد با چلسی در این شرایط سخت او را نیز مانند دیگر مربیان جوان و مطرحی چون گواردیولا، پوچتینو و زیدان در زمره بزرگ‌ترین مربیان نسل جدید تاریخ فوتبال قرار خواهد داد.

 

فرانک لمپارد سرمربی جدید چلسی

 

 

مشاهده ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز در اینجا