با اعلام رسمی باشگاه رئال مادرید فرلان مندی سومین خرید بزرگ زیدان در فصل نقل و انتقالاتی تابستان ۲۰۱۹ شد.

طبق قولی که پرس رئیس رئال مادرید در زمان پیشنهاد سرمربیگری به زیدان داده بود، او دست زیدان را برای خریدهای بزرگ باز گذاشته است. از این رو خریدهای کهکشانی رئال مادرید بعد از دو خرید بزرگ یعنی یوویچ و هازارد هنوز ادامه دارد.

از اواخر شب گذشته سایت رسمی باشگاه رئال خبر انتقال مندی به این باشگاه را اعلام کرد. فرلان مندی دفاع چپ فرانسوی باشگاه لیون بوده که متولد سال ۱۹۹۵ میلادی و ۲۴ ساله است.

سایت رئال در معرفی او از توانایی‌های زیاد مندی در قدرت بازی‌خوانی، دوندگی و سرعت زیاد یاد کرده است. مندی فوتبال حرفه‌ای خود را از لوه هور در سال ۲۰۱۵ آغاز کرد و تا ۲۰۱۷ در این تیم باقی ماند.

با توجه به عملکرد قابل توجه و خوب مندی در لیگ ۲ فرانسه در لوه هور، مورد توجه تیم لیون فرانسه قرار گرفت و از سال ۲۰۱۷ وارد لیون در سطح اول فوتبال فرانسه شد. مندی در فصل ۲۰۱۹-۲۰۱۸، ۴۴ بازی برای لیون انجام داده که در این بین موفق به زدن سه گل نیز شده است.

رئال مادرید اعلام کرده که قرارداد مندی ۶ ساله و تا سال ۲۰۲۵ اعتبار دارد. اما گفته می‌شود که مبلغ مورد توافق بین دو باشگاه رئال مادرید و لیون فرانسه برای انتقال مندی ۴۸ میلیون یورو است.

البته تحت شرایطی که در قرارداد ما بین دو باشگاه آمده این مبلغ تا ۵۳ میلیون یورو نیز قابل افزایش است. فرلان مندی سومین خرید بزرگ زیدان برای رئال مادرید پس از هازارد و یوویچ محسوب می‌شود.

همچنین گفته می‌شود که خریدهای بزرگ زیدان در فصل نقل و انتقالاتی تابستان ۲۰۱۹ هنوز به پایان نرسیده و از بین پوگبا و اریکسون یکی به جمع کهکشانی‌ها اضافه خواهد شد.

 

فرلان مندی خرید بزرگ فصل نقل و انتقالاتی تابستان 2019

 

مندی خرید جدید رئال مادرید