کالچو مرکاتو، اینترمیلان برای نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا پیشنهاد معاوضه آگوئرو و اشکرینیار را به منچسترسیتی داده است.

لائوتارو مارتینز پیشنهاد جدی از طرف بارسلونا دریافت کرده و علاقه‌مند است که به نیوکمپ منتقل شود. حتی گفته می‌شود که با بلوگرانا به توافق شخصی هم رسیده است.

هر چند اینترمیلان هنوز با طرف کاتالونیایی خود به توافق نرسیده، اما انتظار می‌رود که بزودی این انتقال نهایی شود.

از این رو مدیران اینتر سخت در تلاشند تا جانشینی مناسب برای مارتینز پیدا کنند، و برای فصل بعد مشکلی در گلزنی نداشته باشند.

از طرف دیگر میلان اشکرینیار مدافع تنومند این تیم مورد توجه تیم‌های بزرگی از جمله رئال مادرید، بارسلونا و منچسترسیتی قرار گرفته است و احتمال جدایی او نیز در تابستان پیش رو کم نیست.

با توجه به علاقه منچسترسیتی نسبت به اشکرینیار و نیاز خرید یک مهاجم مطمئن و تمام کننده برای اینترمیلان ، این باشگاه طبق ادعای کالچو مرکاتو پیشنهاد معاوضه آگوئرو با اشکرینیار را به طرف مقابل در منچسترسیتی داده است.

در اینجا بخوانید:

آگوئرو ۳۲ ساله است و در سال آخر قرارداد خود با سیتی به سر می‌برد. از این رو مدیران اتحاد می‌توانند این بازیکن را پیش از اتمام قراردادش به فروش برسانند و از این اتفاق سود لازم را ببرند.

با توجه به نزدیک شدن آگوئرو به بازنشستگی فوتبال انتقال او به تیمی دیگر، برای منچسترسیتی مفید خواهد بود و از این رو پیشنهاد اینترمیلان برای معاوضه مهاجم آرژانتینی با اشکرینیار می‌تواند بسیار جذاب باشد.

مخصوصا اینکه مدافع اسلواکیایی اینتر با عملکرد بسیار خوب خود در قلب دفاع تیم خود توانسته نظر تیم‌های بزرگی چون رئال مادرید و بارسلونا را به خود جلب کند.

باید دید در نهایت توافق دو باشگاه اینترمیلان و منچسترسیتی در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا در مورد این دو بازیکن بدست خواهد آمد یا خیر؟

این در حالی است که هر دو باشگاه گزینه‌های دیگری هم برای خرید تابستانی دارند و باید در چند جبهه فعالیت کنند.

 

 

 

 

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان‌نیوز