منچسترسیتی در  ادامه سریال پیروزی‌ها و بردهای خود در لیگ برتر انگلیس یک برد شیرین دیگر مقابل بورنموث با نتیجه ۳ بر ۱ بدست آورد.

بورنموث و منچسترسیتی از هفته سوم لیگ برتر فوتبال انگلیس در ورزشگاه دین کارت به مصاف هم رفتند. این تیم شهر منچستر بود که مطابق انتظار اولین خطر را روی دروازه حریف ایجاد کرد.

ضربه برناردو سیلوا از کنار دروازه بورنموث در لحظات ابتدایی بازی گذشت تا تیم میزبان از همان ابتدا خطر بزرگی را روی دروازه خود احساس کند.

پس از تداوم برتری منچسترسیتی این تیم در دقیقه ۱۵ توسط آگوئرو به گل رسید. در این گل شوت دی‌بروین بصورت اتفاقی نصیب آگوئرو شد و او نیز در محوطه جریمه از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را کرد و گل اول سیتیزن‌ها را زد.

با وجود از دست رفتن چند موقعیت گلزنی برای هر دو تیم، در دقایق پایانی نیمه اول منچسترسیتی توسط رحیم استرلینگ به گل دوم دست یافت تا برتری خود را در نیمه اول تثبیت کند.

در حالی که همگان منتظر پایان نیمه اول بودند در دقیقه سوم وقت‌های تلف شده هری ویلسون با یک ضربه ایستگاهی زیبا یکی از گل‌ها را برای بورنموث جبران کرد تا دو تیم با نتیجه ۲ بر ۱ بسود منچسترسیتی نیمه اول را به پایان برسانند.

 

منچسترسیتی و حفظ برتری در نیمه دوم

 

نیمه دوم با حمله غافلگیر کننده بورنموث و تک به تک شدن مهاجم این تیم آغاز شد اما این فرصت با وکنش خوب ادرسون دروازه‌بان منچسترسیتی از دست رفت.

دقیقه ۶۴ با اشتباه بازیکنان بورنموث و غفلت مدافعان این تیم، آگوئرو با حضور در محوطه جریمه از فرصت نهایت استفاده را برد و گل سوم را هم برای منچسترسیتی به ثمر رساند.

پس از این گل منچسترسیتی به اداره بازی پرداخت و بورنموث هم توان لازم را برای حملات موثر نداشت. اما بورنموث در دقایق پایانی تلاش کرد تا از شدت شکست کم کند ولی در این راه نیز ناکام بود.

در نهایت این دیدار با ادامه سریال پیروزی‌ها برای منچسترسیتی در لیگ برتر انگلیس به پایان رسید و این تیم با نتیجه ۳ بر ۱ حریف میزبان خود بورنموث را از پیش رو برداشت.

 

منچسترسیتی و بورنموث در هفته سوم لیگ برتر انگلیس

 

 

عکس‌های طنز و سرگرمی اینجا