طبق گزارش sempreinter منچسترسیتی برای جانشینی آگوئرو در بلند مدت به انتخاب لائوتارو مارتینز هدف اصلی بارسلونا در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا رسیده و قصد دارد با اینترمیلان برای او مذاکره جدی را آغاز کند.

در حالی که تنها دو هفته به آغاز نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا باقی مانده است، منچسترسیتی هنوز به شکل جدی خود را وارد بازار خرید بازیکن جدید برای فصل بعد نکرده است. این باشگاه بتازگی لوروی سانه را به بایرن مونیخ فروخته و تا به حال دنبال خرید یک وینگر جوان و آینده‌دار برای جانشینی او بوده است.

دلیل فعالیت‌های نقل و انتقالاتی دیرهنگام منچسترسیتی به محرومیت این باشگاه از سوی یوفا بر می‌گردد چیزی که سیتیزن‌ها را دو سال از حضور در کلیه رقابت‌های اروپایی محروم کرده بود.

با توجه به این محرومیت و اینکه در صورت عدم حضور در لیگ قهرمانان آبی‌های منچستر ضرر مالی قابل توجهی را متحمل می‌شدند، خریدهای بزرگ از دستور کار گواردیولا خارج شده بود.

گزینه‌های چون لئون بایلی از لورکوزن، آداما ترائوره از ولورهمپتون و اویارزابال ۲۳ ساله وینگر سوسیداد بازیکن‌هایی هستند که در فهرست خرید منچسترسیتی جای داشته و دارند.

در اینجا بخوانید:

اما به فاصله چند روز پس از بخشش محرومیت منچسترسیتی توسط داگاه بین‌المللی CAS از اطراف این باشگاه خبر می‌رسد که گواردیولا بودجه‌ای ۱۵۰ میلیون پوندی برای نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا خواهد داشت و بلافاصله دست به انتخاب هدف اصلی بارسلونا یعنی لائوتارو مارتینز از اینترمیلان گذاشته است.

چندی پیش بود که خبر علاقه اینترمیلان به آگوئرو شنیده شد و حتی پیشنهاد معاوضه اشکرینیار با مهاجم آرژانتینی سیتی هم از طرف نراتزوری مطرح شده بود. از طرفی گواردیولا مدت‌ها بود که برای ترمیم خط دفاع خود اشکرینیار را بعنوان یک گزینه مناسب در نظر گرفته بود.

اما با بخشش محرومیت اروپایی منچسترسیتی به نظر می‌رسد که لائوتارو مارتینز هم به انتخاب اصلی گواردیولا در نقل و انتقالات پیش رو تبدیل شده و مذاکرات برای جذب او بزودی آغاز خواهد شد.

در واقع گواردیولا و سیتی قصد دارند برای جانشین آگوئرو مهاجم ۳۳ ساله آرژانتینی خود لائوتارو مارتینز ستاره آرژانتینی اینترمیلان را به خدمت بگیرند و برای طولانی مدت او را در اختیار داشته باشند. مارتینز هدف اصلی بارسلونا برای جانشینی سوارز است و پس از مذاکرات طولانی و شخصی طرفین مدتی پیش خبر توافق بارسا و لائوتارو شنیده شد.

با این حال اینترمیلان اعلام کرده بود برای این انتقال تنها در شرایطی راضی خواهد شد که یا پول بند فسخ قرارداد را بطور کامل دریافت کند و یا به اندازه آن بازیکن از بارسلونا بگیرد که تاکنون هیچکدام از این‌ها محقق نشده است.

به نظر می‌رسد که سیتیزن‌ها با پیشنهاد دستمزد بالاتر بتوانند مارتینز را از اینترمیلان به اتحاد آورده و جانشینی کاملا شایسته را برای آگوئرو انتخاب کنند.

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز