لیورپول هفته سی و دوم لیگ برتر انگلیس را بلافاصله پس از تثبیت قهرمانی فوتبال جزیره با شکست سنگین ۴ بر ۰ مقابل منچسترسیتی پشت سر گذاشت.

لیورپول در هفته سی و دوم لیگ برتر و پس از قطعی شدن قهرمانی در هفته پیش، میهمان منچسترسیتی بود و شروع بهتری هم داشت.

شاگردان یورگن کلوپ دقیقه ۳ در اولین موقعیت بازی توسط محمد صلاح می‌توانستند به گل برسند، اما ضربه مهاجم مصری با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد و گل نشد.

در ادامه بازی متعادل و آرام بود تا اینکه دقیقه ۲۵ منچسترسیتی صاحب یک ضربه پنالتی شد که کوین دی بروین آن را تبدیل به گل اول میزبان کرد.

لیورپول شب خوبی را سپری نمی‌کرد و دقیقه ۳۵ باز هم دروازه خود را باز شده دید. فیل فودن، با یک پاس خوب رحیم استرلینگ را در موقعیت گل قرار داد تا او گل دوم سیتی را هم به ثمر برساند.

در اینجا بخوانید:

منچسترسیتی بر حریف قدرتمند خود مسلط بود و توانست با کنترل بازی از خطر مهاجمان پر خطر لیورپول در امان بماند. در عین حال دقیقه ۴۵ با یک حرکت تیمی زیبا از فیل فودن و دی بروین، فودن با آلیسون تک به تک شد و با یک ضربه دقیق گل سوم را هم به ثمر رساند.

لیورپولی‌ها که پس از قهرمانی انگیزه لازم را در مقابل شاگردان گواردیولا نداشتند، نیمه دوم را هم مانند نیمه اول دنبال کردند و در شرایط خوبی به سر نمی‌بردند.

در نتیجه آن دقیقه ۶۶ رحیم استرلینگ در محوطه جریمه لیورپول صاحب توپ شد و با حرکتی تکنیکی و جا گذاشتن آلیسون ضربه‌ای زد که با دخالت چمبرلین بازیکن حریف وارد دروازه شد و گل چهارم هم برای میزبان بدست آمد.

در ادامه لیورپول کاری از پیش نمی‌برد و منچسترسیتی نیز بخوبی توپ و میدان را اداره کرد. در حالی که بازی رو به پایان بود، دقیقه ۹۵ ریاض محرز خود را به محوطه جریمه لیورپول رساند و با یک ضربه زیبا توپ را به قعر دروازه آلیسون بکر رساند.

اما داور به کمک VAR این گل را بدلیل خطای هند محرز نپذیرفت تا منچسترسیتی با همان ۴ گل یک شکست سنگین را در هفته سی و دوم لیگ برتر انگلیس و فوتبال جزیره به لیورپول تحمیل کند.

 

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز