منچسترسیتی در هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس و در یک بازی مهم مقابل لسترسیتی موفق به شکست ۳-۱ این تیم شد و با یک پیروزی ارزشمند خود را به لستر در رده دوم نزدیک‌تر کرد.

در بازی مهم هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس منچسترسیتی میزبان لسترسیتی بود. منچسترسیتی بازی را بهتر آغاز کرد، اما این لستر بود که دقیقه ۲۲ با پاس در عمق بارنس پشت مدافعان سیتی و با چیپ زیبای جیمی واردی به گل رسید.

در ادامه شاگردان گواردیولا بر فشار خود برای جبران نتیجه افزودند و در حالی که دقیقه ۲۸ روی یک ضد حمله سریع یک بار دیگر دروازه خود را توسط واردی لرزان دیدند، دقیقه ۳۰ بازی را مساوی کردند.

مندی ریاض محرز را در گوشه سمت راست محوطه جریمه لستر صاحب توپ کرد و این بازیکن با حرکت در عرض و یک ضربه زمینی که در بین راه به مدافع حریف برخورد کرد و تغییر مسیر داد، دروازه اشمایکل را باز کرد.

 

منچسترسیتی و یک پیروزی خانگی ارزشمند

 

در ادامه هم حملات سیتیزن‌ها بر دروازه لستر پیگیری شد و پس از چند موقعیت نسبتا خوب دقیقه ۴۰ ضربه دی‌بروین با واکنش اشمایکل همراه شد و یک دقیقه بعد هم منچسترسیتی صاحب یک ضربه پنالتی شد.

گوندوغان پشت توپ ایستاد و با یک ضربه دقیق و محکم به گوشه دروازه لستر گل دوم را برای میزبان به ثمر رساند. در ادامه لستر پیش کشید سعی کرد نتیجه را جبران کند.

اما نتوانست موقعیت مناسبی ایجاد کند و با گذشت دقایقی از آغاز نیمه دوم بازی متعادل شد. دقیقه ۶۹ روی حرکت در عمق دی‌بروین و پیشروی این بازیکن و پاس عرضی او مقابل دروازه لسترسیتی ژسوس با یک ضربه راحت دروازه اشمایکل را برای سومین بار باز کرد.

پس از این گل منچسترسیتی بازی را کنترل کرد و اجازه کار خاصی به لسترسیتی نداد تا با شکست ۳-۱ این تیم در لیگ برتر انگلیس یک پیروزی ارزشمند را بدست آورد.

 

 

 

 

عکس‌های طنز و سرگرمی رافان‌نیوز