منچسترسیتی در هفته سی و هفتم لیگ برتر انگلیس مقابل واتفورد به پیروزی ۴ بر ۰ رسید.

در ادامه هفته سی و هفتم لیگ برتر انگلیس واتفورد در ویکاریج رواد میزبان منچسترسیتی بود. سیتی باز هم بازی را بهتر آغاز کرد و دقیقه ۱۱ شوت از راه دور رودری با واکنش فورستر همراه شد.

با ادامه حملات منچسترسیتی این تیم بالاخره دقیقه ۳۱ به گل رسید. پاس واکر در محوطه جریمه به استرلینگ رسید و او هم با یک حرکت در عرض و ضربه‌ای دیدنی توپ را به قعر دروازه حریف فرستاد.

منچسترسیتی به بازی تهاجمی خود ادامه داد و دقیقه ۳۹ صاحب یک ضربه پنالتی شد. رحیم استرلینگ که خود در محوطه جریمه واتفورد سرنگون شده بود، پشت توپ ایستاد و گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند.

پس از این گل هم شاگردان گواردیولا دست بردار نبودند و به برتری خود در خلق موقعیت ادامه دادند، با این حال تا پایان نیمه اول توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد.

نیمه دوم با واکنش فورستر مقابل دو ضربه از گابریل ژسوس و رحیم استرلینگ آغاز شد و سیتی به گل سوم نرسید. با این حال دقیقه ۶۳ توپ برگشتی ضربه استرلینگ را فیل فودن وارد دروازه واتفورد کرد.

چهار دقیقه بعد لاپورت با یک ضربه سر دقیق روی ارسال زیبای دی بروین گل چهارم را هم برای منچسترسیتی زد تا پیروزی این تیم کامل شود.

در ادامه بازی تا حدودی متعادل شد و دقیقه ۷۸ ولبک با فرار سریع خود در موقعیت تک به تک  قرار گرفت و خروج بموقع ادرسون مانع به ثمر نشستن این موقعیت شد.

اواخر بازی نیز توپ و میدان در کنترل منچسترسیتی بود و شاگردان گواردیولا مقابل واتفورد کار خود را در هفته سی و هفتم لیگ برتر انگلیس با پیروزی ۴ بر ۰ به پایان رساندند.

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز