منچسترسیتی با هدایت گواردیولا و در هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس به تساوی ۱-۱ مقابل وست بروم رضایت داد تا مشخص شود این فصل تیمی مدعی برای قهرمانی نیست.

تیم فوتبال منچسترسیتی دیشب و در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس میزبان وست بروم بود.

دو تیم بازی را متعادل و با حملات جسته و گریخته آغاز کردند و این روند ادامه داشت تا اینکه منچسترسیتی دقیقه ۳۰ به گل رسید.

روی همکاری تیمی زیبا و با پاس نهایی رحیم استرلینگ بود که گوندوغان با یک ضربه تماشایی دروازه وست بروم را باز کرد و شاگردان گواردیولا را پیش انداخت.

در ادامه و در حالی که منچسترسیتی حمله می کرد و بر بازی مسلط بود، وست بروم در دقیقه ۴۳ به گل رسید.

در اینجا بخوانید:

ضربه آجایی بازیکن وست بروم در محوطه جریمه سیتی پس از برخورد با روبن دیاز تغییر مسیر داد و وارد دروازه ادرسون شد تا بازی به تساوی کشیده شود.

نیمه دوم به طور کامل در اختیار بازیکنان منچسترسیتی بود، اما این تیم نمی‌توانست دروازه وست بروم را تهدید کند.

با نزدیک شدن به دقایق پایانی بازی، فشار منچسترسیتی بیش‌تر شد و دقیقه ۸۶ شوت خطرناک کوین دی بروین را سنگربان حریف با واکنشی عالی مهار کرد.

دقیقه ۹۱ جانستون دروازه‌بان وست بروم این بار گوندوغان را از رسیدن به گل دوم با واکنشی تماشایی محروم گذاشت.

سه دقیقه بعد روی ارسال دی بروین ضربه سر رحیم استرلینگ با واکنش تماشایی جانستون همراه شد تا این دروازه‌بان ستاره بازی باشد و سیتی را از رسیدن به گل برتری محروم کند.

منچسترسیتی با تساوی ۱-۱ خانگی در هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس ۲۰ امتیازی شد و در حالی که یک بازی بیش‌تر نسبت دیگر تیم‌ها دارد، رتبه‌ای بهتر از ششمی نصیبش نشده است.

 

عکس‌های گرافیکی طنز و سرگرمی رافان نیوز