سان انگلیس گزارش داد که منچستریونایتد در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا آماده خرید اسماعیل بن ناصر هافبک الجزایری میلان با ۴۵ میلیون پوند است.

اسماعیل بن ناصر هافبک الجزایری و ۲۲ ساله میلان با عملکرد بسیار خوب در فصل جاری نظر تیم‌های بزرگی چون پاری سن ژرمن، منچسترسیتی، رئال مادرید و منچستریونایتد را به خود جلب کرده است.

در این بین منچستریونایتد با نظر سرمربی خود اوله گونار سولسشائر خلاء یک هافبک خلاق و جوان را در خط میانی خود بیش از سایرین حس می‌کند و از این روی هافبک جوان میلان یکی از اهداف اصلی شیاطین سرخ محسوب می‌شود.

سان انگلیس در گزارشی مدعی شد که منچستریونایتد آماده است تا با پرداخت ۴۵ میلیون پوند اسماعیل بن ناصر را از میلان در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا خرید کند.

این در حالی است که بازیکنانی چون پوگبا، فرد، برنو فرناندز و حتی ماتا در خط میانی منچستریونایتد حضور دارند.

در اینجا بخوانید:

همچنین هافبک ۲۳ آژاکس یعنی دونی ون د بیک دیگر گزینه‌ای است که منچستریونایتد در نقل و انتقالات تابستان برای تقویت خط میانی خود بصورت جدی دنبال می‌کند.

شاگردان سولسشائر در بازگشت فوتبال جزیره یک تساوی در زمین تاتنهام و دو برد پرگل مقابل شفیلدیونایتد و برایتون بدست آوردند تا نشان دهند که هم اکنون قصد دارند خود را برای رقابت با غول‌های جزیره آماده کنند.

بودجه نقل و انتقالات منچستر برای تابستان جاری چیزی در حدود ۲۵۰ میلیون یورو در نظر گرفته شده تا سولسشائر با فراغ بال به سراغ گزینه‌های مد نظر خود برود.

گفته می‌شود سانچو با ۱۰۰ میلیون پوند هدف اول شیاطین سرخ برای خرید تابستانی است و باید دید که در این هدف سخت تا چه میزان موفق خواهد بود.

اما گزینه‌های دیگری چون بن ناصر، کیه‌زا و موسی دمبله نیز شانس این را دارند که فصل آینده را در اولتدرافورد به میدان بروند.

 

 

 

 

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان‌نیوز