پاری سن ژرمن در شبی که نیمار خوش درخشید و در گلزنی دبل کرد، از هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ مقابل منچستریونایتد به پیروزی ۳ بر ۱ دست یافت.

منچستریونایتد در حالی در پنجمین بازی خود از دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا میزبان پاری سن ژرمن بود که با یک تساوی هم می توانست صعود خود را قطعی کند.

با این حال شیاطین سرخ شروع خوبی در این بازی نداشتند و خیلی زود دروازه خود را توسط نیمار باز شده دیدند.

دقیقه ۶ روی ارسال کیلیان امباپه و پس از برخورد به مدافعان منچستریونایتد توپ به نیمار رسید و او نیز با یک ضربه چکشی گل اول بازی را برای پاری سن ژرمن زد.

چند دقیقه بعد فلورنزی پس از نوپگیری از فرد، شانس خود را برای گلزنی با یک شوت امتحان کرد، اما ضربه او با واکنش عالی دخیا همراه شد.

پس از آن منچستریونایتد بازی را در اختیار گرفت و دقیقه ۲۶ ضربه سر مک تومینای روی ارسالی که برونو فرناندز انجام داده بود، با عکس العمل ناواس دفع شد.

دقیقه ۳۲ پس از یک رفت و برگشت توپ و پاس عرضی فن بیساکا برای راشفورد در محوطه جریمه حریف، ضربه نچندان محکم راشفورد پس از برخورد به پای دانیلو مدافع پاری سن ژرمن تغییر مسیر داد و منچستریونایتد به گل تساوی رسید.

در اینجا بخوانید:

در ادامه پاری سن ژرمن هم یک بار با شوت امباپه که راهی به دروازه میزبان پیدا نکرد، موقعیت خوبی داشت که از دست رفت.

منچستریونایتد بازی را در نیمه دوم هجومی آغاز کرد و دقیقه ۵۰ مارسیال یک فرصت عالی را به بیرون زد.

دقیقه ۵۸ روی یک ضد حمله سریع و غافلگیر کننده ادینسون کاوانی صاحب موقعیت شد و ضربه چیپ دیدنی او با بدشانسی به دیرک افقی دروازه ناواس برخورد کرد و گل نشد.

چند دقیقه بعد در طرف مقابل این بار ضربه سر مارکینیوش روی ارسال فلورنزی به تیر دروازه منچستر یونایتد برخورد کرد.

دقیقه ۷۰ پاری سن ژرمن گل دوم را هم زد. روی ارسال از سمت راست و ضربه سر هررا، در شلوغی مقابل دروازه دخیا توپ به صورت اتفاقی به مارکینیوش رسید و او نیز با یک ضربه راحت دومین گل پاری سن ژرمن را زد.

این پایان کار نبود و در حالی که منچستریونایتد برای فرار از شکست همه جانبه حمله می کرد، دقیقه ۹۱ روی یک ضد حمله سریع از پاریسی ها و در یک همکاری تیمی زیبا با پاس رو به عقب رافینیا و ضربه تمام کننده نیمار دروازه خود را باز شده دید.

نهایتا منچستریونایتد با شکست ۳ بر ۱ مقابل پاری سن ژرمن کار خود را برای صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ سخت کرد و به روز آخر کشاند.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز