منچستریونایتد برای نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا در نزدیکی خرید جک گریلیش است و تیم شروود سرمربی سابق استون ویلا معتقد است که این انتقال از قبل قطعی شده است.

سولسشائر برای تقویت خط حمله به یک بازیساز ماهر احتیاج دارد و برای این منظور دو گزینه را در نظر گرفته است، مدیسون لستر و جک گریلیش استون ویلا.

هر چند گزینه نخست سولسشائر برای این منظور جیمز مدیسون بود، اما قیمت بالای این بازیکن و همچنین تمایل او به ماندن در لستر این گزینه را دور از دسترس کرده است.

از این رو مدیران منچستریونایتد تمرکز خود را روی خرید گریلیش از استون ویلا قرار داده‌اند و در ابتدا با پیشنهادی ۵۰ میلیون پوندی سعی کردند همتایان خود را راضی به این انتقال کنند.

با وجودی که گریلیش خود تصمیمش را برای ترک ویلا گرفته و پایان فصل را پایان حضور خود در این تیم می‌داند، اما مدیران باشگاه هنوز با منچستر به توافق نرسیده و روی ۷۰ تا ۸۰ میلیون پوند تاکید دارند.

در اینجا بخوانید:

این اختلاف باعث شده که هنوز انتقال گریلیش به منچستریونایتد قطعی نشود، اما می‌توان گفت که دو باشگاه در نزدیکی توافق برای این امر هستند.

تیم شروود سرمربی سابق گریلیش و استون ویلا عنوان کرده که توافق برای انتقال مهاجم ۲۴ ساله و انگلیسی ویلا از قبل صورت گرفته است و بزودی نهایی و رسمی خواهد شد.

چندی پیش در رسانه‌های انگلیسی مطرح شده بود که منچستریونایتد با هافبک مهاجم استون ویلا به توافق شخصی رسیده است.

این در حالی است که گزینه نخست منچستریونایتد برای خرید در نقل و انتقالات ۲۰۲۰ فوتبال اروپا سانچو وینگر انگلیسی دورتموند است که از مدت‌ها قبل مذاکره با این بازیکن دنبال شده است.

اما قیمت بالا و پیشنهادات بزرگ دیگر، ممکن است که شیاطین سرخ را در جذب سانچو ناکام بگذارد. با این حال منچستر همچنان امیدوار است تا این بازیکن و جوان توانمند دورتموند را به خدمت بگیرد.

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی طنز و سرگرمی رافان‌نیوز