منچستریونایتد با شکست ۲ بر ۱ نوریچ در یک چهارم نهایی جام حذفی انگلیس به نیمه نهایی صعود کرد و منتظر مشخص شدن حریف خود خواهد بود.

منچستریونایتد پس از پیروزی ۳ بر ۰ مقابل شفیلدیونایتد از لیگ برتر، در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی انگلیس میهمان نوریچ بود.

سولسشائر در این بازی به اکثر بازیکنان اصلی خود استراحت داده بود و با ترکیبی از بازیکنان با تجربه و ذخیره خود بازی را آغاز کرد.

نیمه اول بازی بسیار آرام و متعادل دنبال شد و موقعیت جدی روی دروازه‌ها رخ نداد. هر چند که نوریچ در خلق موقعیت، خطرناک‌تر از یونایتد پیشی گرفته بود.

با این حال نیمه اول بدون گل مساوی به پایان رسید. منچستریونایتد نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق نخست توسط برونو فرناندز می‌توانست به گل برسد، اما توپ روی پای او بخوبی قرار نگرفت و این فرصت از دست رفت.

در اینجا بخوانید:

با ادامه برتری منچستر، در دقیقه ۵۱ روی پاس عمقی خوان ماتا، ایگالو در موقعیت تک به تک با یک ضربه دقیق گل اول بازی را به ثمر رساند.

پس از این گل بازی باز هم به تعادل کشیده شد و نوریچ فرصتی را یافت که در خانه برای جلوگیری از شکست بازی تهاجمی‌تری را ارائه دهد.

از این رو شد که دقیقه ۷۵ شوت از راه دور و زیبای تاد کنتول درون دروازه رومرو در منچستریونایتد جای گرفت و بازی به تساوی کشیده شد.

لحظاتی بعد نوریچ با بد شانسی یک موقعیت خوب را از دست داد تا دو تیم به منظور مشخص شدن تیم حاضر در مرحله بعد، کار خود را در وقت‌‌های اضافی دنبال کنند.

در نیمه اول وقت‌های اضافی منچستریونایتد توپ و میدان را در اختیار گرفته بود، اما نتوانست از این برتری استفاده کرده و به گل برسد.

نیمه دوم هم با این شرایط دنبال می‌شد تا اینکه دقیقه ۱۱۸ هری مگوایر دروازه نوریچ را باز کرد و سند صعود منچستریونایتد به نیمه نهایی جام حذفی انگلیس با شکست ۲ بر ۱ نوریچ در وقت‌های اضافی امضا شود.

 

 

 

 

اخبار نقل و انتقالات فوتبال