توتو اسپورت ایتالیا در گزارشی ادعا کرد که منچستریونایتد برای تقویت خط حمله خود در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا دنبال بلوتی مهاجم تورینو است تا از او بعنوان گزینه‌ای جانشین برای اهداف اصلی خود استفاده کند.

منچستریونایتد اولین باشگاه از فوتبال جزیره بود که فعالیت‌های نقل و انتقالاتی را آغاز کرد و بصورت جدی از مدت‌ها قبل در حال مذاکره با جیدون سانچو ستاره انگلیسی دورتموند بود.

با این حال هنوز نتوانسته این خرید را قطعی کند و تا دو هفته دیگر فرصت دارد تا با پرداخت ۱۰۰ میلیون پوند سانچو را برای فصل آینده به اولتدرافورد بکشاند.

در این میان وارد شدن تیم‌های چون چلسی، لیورپول، رئال مادرید و بایرن مونیخ کار را برای شیاطین سرخ سخت کرده و ممکن است که این باشگاه را در خرید هدف اصلی خود ناکام بگذارد.

از این رو سولسشائر گزینه‌های مختلفی را برای جایگزینی سانچو انتخاب کرده تا در صورت ناکامی مدیران یونایتد، این گزینه‌ها جایگزین ستاره دورتموند شوند.

در اینجا بخوانید:

فدریکو کیه‌زا، فران تورس، اویارزابال سوسیداد و حتی ویلیان چلسی بازیکنانی هستند که در این راستا مورد توجه سرمربی نروژی منچستر قرار گرفته‌اند.

اما توتو اسپوت مدعی شد که بلوتی مهاجم تیم ملی ایتالیا و باشگاه تورینو نیز جدیدا به فهرست سولسشائر اضافه شده و مدیران منچستریونایتد دنبال خرید این بازیکن در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا را هستند.

در گزارش توتو اسپورت آمده که شیاطین سرخ ارتباط اولیه خود را با مهاجم تورینو برقرار کرده‌اند و این بازیکن را گزینه مناسبی برای تقویت خط حمله خود می‌دانند.

خرید یک مهاجم تنها هدف منچستریونایتد در نقل و انتقالات فوتبال اروپا نیست و جذب یک مدافع نیز دومین هدف بزرگ سولسشائر می‌باشد.

برای این منظور اوپامکانو و کوناته از لایپزیش، پائو تورس از ویارئال و ماراش کومبولا مدافع ۲۰ ساله آلبانیایی هلاس ورونا در فهرست خرید شیاطین سرخ قرار دارند.

باید دید که با باز شدن پنجره نقل و انتقالات تابستان، منچستریونایتد در کدامیک از اهداف خود موفق خواهد بود؟

 

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز