دیلی استار مدعی شد که منچستریونایتد برای کاهش هزینه‌های خود در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا و به منظور تقویت خط میانی، خرید جف هندریک هافبک آزاد شده برنلی را دنبال می‌کند.

منچستریونایتد دنبال بستن تیمی قدرتمند در فصل آینده است تا برای قهرمانی در لیگ جزیره همانند سال‌های پر افتخار فرگوسن تلاش کند و بتواند با غول‌های تا دندان مصلحی چون منچسترسیتی و چلسی رقابت کند.

از این رو اد وودوارد ۲۵۰ میلیون یورو را در اختیار سولسشائر گذاشته تا دست او برای خرید بازیکنان بزرگ و موثر باز باشد.

در این میان بحران کرونا و تبعات مالی آن سبب شده تا از این بودجه مقداری کم شود و نتواند خواسته‌های اول شیاطین سرخ را در همه پست‌ها برآورده کند.

با این حال جیدون سانچو همچنان هدف اول منچستریونایتد در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا است و یونایتد باید با پرداخت ۱۰۰ میلیون پوند او را به خدمت بگیرد.

در اینجا بخوانید:

همین موضوع باعث شده سولسشائر برای سایر پست‌ها به بازیکنان ارزان‌تر فکر کند و گزینه‌های اصلی خود را کنار بگذارد.

ون د بیک هافبک هلندی آژاکس، رابیو بازیکن فرانسوی یوونتوس، اسماعیل بن ناصر از میلان و اندیدی لسترسیتی گزینه‌های اصلی سولسشائر برای تقویت خط میانی هستند.

اما دیلی استار گزارش داد که با توجه به مشکلات مالی منچستر و اهداف گرانقیمت شیاطین سرخ احتمال اینکه سولسشائر برخی از گزینه‌های ارزان‌تر را برای بعضی پست‌ها انتخاب کند، وجود دارد.

یکی از این پست‌ها خط میانی است که گفته می‌شود جف هندریک هافبک آزاد شده برنلی به لیست خرید منچستریونایتد اضافه شده است و مدیران اولتدرافورد جذب او را دنبال می‌کنند.

جف هندریک به تازگی و در پایان ماه ژوئن میلادی قراردادش با برنلی به اتمام رسید و حاضر به تمدید نیز نشده است. هر چند این بازیکن از نیوکاسل و میلان هم پیشنهاد دریافت کرده، اما حضور در اولتدرافورد برای هر بازیکنی می‌تواند هیجان انگیز باشد.

 

 

 

 

اخبار نقل و انتقالات فوتبال