طبق گزارشی که مارکا منتشر کرده، منچستریونایتد و آرسنال دنبال خرید خامس رودریگز در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا هستند.

دغدغه میکل آرتتا در آرسنال و سولسشائر در منچستریونایتد خرید هافبک تهاجمی کارآمد برای تقویت فاز تهاجمی تیمشان است.

از این رو گزینه‌های مختلفی مد نظر دو باشگاه بزرگ انگلیسی قرار گرفته که از جمله آن می‌توان به گریلیش و مدیسون برای منچستر و سوبوسلای سالزبورگ اتریش برای آرسنال نام برد.

با توجه به قیمت بالای گریلیش و مدیسون که چیزی در حدود ۸۰ و ۱۰۰ میلیون پوند ارزش دارند امکان عدم دستیابی به توافق با استون ویلا و لستر برای منچستریونایتد وجود دارد.

از طرفی سوبوسلای گزینه مورد نظر آرتتا پیشنهادات قابل توجهی از میلان و ناپولی دارد و توپچی‌ها در این راه با رقیبان سرسختی رقابت می‌کنند.

در اینجا بخوانید:

همین امر باعث شده که هر دو باشگاه آرسنال و منچستریونایتد بدنبال گزینه جانشین برای انتخاب‌های اول خود باشند.

مارکا در گزارشی مدعی شد که منچستریونایتد و آرسنال در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا دنبال خرید خامس رودریگز از رئال مادرید هستند.

خامس فصل گذشته را با عملکرد خوب در بایرن مونیخ سپری کرد و در تابستان ۲۰۱۹ دوباره به سانتیاگو برنابئو بازگشت. اما با وجود بازگشت زیدان، نتوانست خود را در تفکرات سرمربی نامدار فرانسوی جا دهد و به یک نیمکت نشین در سانتیاگو برنابئو تبدیل شد.

از این رو و با توجه به اینکه فقط تا سال ۲۰۲۱ با رئال مادرید قرارداد دارد، در فکر جدایی از لوس بلاکوس است و مدیران رئال نیز مشتاق فروش او در تابستان ۲۰۲۰ هستند تا هافبک کلمبیایی خود را رایگان از دست ندهند.

گفته می‌شود خامس با آغاز بازه زمانی نقل و انتقالات تابستان با ۱۸ میلیون پوند در دسترس خواهد بود.

این در حالی است که تیم‌های اورتون و ولورهمپتون نیز به خامس رئال علاقه‌مند هستند و شرایط خرید او را بررسی می‌کنند.

 

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سررمی رافان‌نیوز