منچستریونایتد و استون ویلا در هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس به دیدار هم رفتند و در نهایت این شیاطین سرخ بودند که با پیروزی ۲ بر ۱ در یک قدمی صدر جدول قرار گرفتند.

در اولین بازی از هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد میزبان استون ویلا بود.

شیاطین سرخ بازی را بهتر آغاز کردند و توپ و میدان در اختیار این تیم بود، اما نظم تیمی استون ویلا در دفاع باعث شد منچستریونایتد در خلق موقعیت موفق نباشد.

دقیقه ۱۱ ضربه سر مارسیال روی ارسال برنو فرناندز را امیلیانو مارتینز جمع کرد. دو دقیقه بعد در طرف مقابل ضربه والی مک گین را دخیا جمع کرد.

در ادامه برای دقایقی منچستریونایتد بازی را به ویلا داد و این تیم چند فرصت خوب را با محوریت گریلیش ایجاد کرد.

با این حال هوشیاری مدافعین منچستر اجازه نداد استون ویلا از موقعیت های خود استفاده کند.

اما دقایق پایانی نیمه اول منچستریونایتد بازی را در اختیار گرفت و دقیقه ۴۰ به گل رسید. روی نفوذ و ارسال ون بیساکا از سمت راست، آنتونی مارسیال با یک ضربه سر زیبا دروازه استون ویلا را باز کرد تا شیاطین سرخ با برتری به رختکن بروند.

نیمه دوم منچستریونایتد تا حدودی توپ و میدان را به استون ویلا داد و همین امر موجب شد که این تیم در دقیقه ۵۸ پس از چند فرصت عالی با ضربه ترائوره روی پاس جک گریلیش به گل برسد.

اما هنوز سه دقیقه نگذشته بود که منچستریونایتد صاحب یک ضربه پنالتی شد و برونو فرناندز پشت توپ ایستاد و آن را تبدیل به گل کرد.

پس از این گل استون ویلا حمله کرد و دقیقه ۶۶ توسط الغازی در آستانه باز کردن دروازه منچستریونایتد قرار گرفت، اما اریک بایلی به خوبی دروازه تیمش را با حضوری به موقع نجات داد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا