منچستریونایتد و اورتون در یک چهارم نهایی جام اتحادیه انگلیس با پیروزی ۲ بر ۰ شیاطین سرخ همراه شد تا این تیم راهی نیمه نهایی شده و به تیم های منچسترسیتی، برنتفورد و تاتنهام بپیوندد.

دیشب و از مرحله یک چهارم نهایی جام اتحادیه انگلیس اورتون میزبان منچستریونایتد بود.

شاگردان سولسشائر بازی را بهتر آغاز کردند و دقیقه ۷ یک فرصت خوب را توسط دونی ون د یک از دست دادند.

دقیقه ۱۷ منچستریونایتد می توانست توسط کاوانی به گل دست پیدا کند، اما اولسن سنگربان اورتون دو بار دروازه تیمش را نجات داد.

چند دقیقه بعد نفوذ الکس تلس و ضربه خطرناک او برای منچستریونایتد با بدشانسی به تیر دروازه اورتون برخورد کرد.

اواخر نیمه اول و دقیقه ۳۸ دین هندرسون با واکنشی مناسب ضربه آزاد سیگوردسون را به خوبی دفع کرد تا نیمه اول بدون گل مساوی به پایان برسد.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم در اکثر دقایق آرام و متعادل در جریان بود و موقعیت خطرناکی روی دروازه دو تیم به وجود نیامد.

با این حال سهم منچستریونایتد از اورتون در اندک موقعیت های ایجاد شده بیش‌تر بود و دقیقه ۷۵ ضربه مارکوس راشفورد روی پاس عمقی برنو فرناندز از کنار دروازه میزبان به بیرون رفت.

اما دقیقه ۸۸ بود که منچستریونایتد بالاخره به گل رسید. مارسیال در گوشه سمت راست و پشت محوطه جریمه ادینسون کاوانی را صاحب توپ کرد تا او با یک ضربه دیدنی پای چپ پس از یک حرکت عرضی کوتاه دروازه اورتون را باز کند.

پس از این گل اورتون بی مهابا پیش کشید و این فرصت را به منچستریونایتد داد که در ضد حملات چندین بار تا آستانه باز کردن دروازه این تیم پیش برود و در نهایت هم دقیقه ۹۶ با ضربه دقیق مارسیال در موقعیت تک به تک به گل دوم برسد.

نهایتا منچستریونایتد با شکست ۲ بر ۰ اورتون در جام اتحادیه انگلیس به نیمه نهایی صعود کرد و در این مرحله به تیم‌های برنتفورد، تاتنهام و منچسترسیتی پیوست.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا