منچستریونایتد و اورتون در لیگ برتر انگلیس و هفته بیست و سوم یکی از بازی های پرگل و جذاب فوتبال جزیره را رقم زدند و با تساوی ۳-۳ امتیازات را بین هم تقسیم کردند.

منچستریونایتد در هفته بیست و سوم لیگ جزیره میزبان اورتون بود. هر دو تیم در فصل جاری لیگ برتر انگلیس شرایط خوبی دارند و از جمله مدعیان هستند.

بازی در دقایق ابتدایی آرام و متعادل سپری شد و با گذشت چند دقیقه منچستریونایتد توپ و میدان را در اختیار گرفت و ثمره آن را دقیقه ۲۴ با ضربه سر ادینسون کاوانی روی ارسال دقیق و زیبای مارکوس راشفورد گرفت و به گل اول دست یافت.

شیاطین سرخ به حملات خود ادامه دادند و دقیقه ۳۵ کاوانی یک فرصت خوب را که روی همکاری فرناندز و ون بیساکا به وجود آمده بود را از دست داد.

اما دقیقه ۴۵ برنو فرناندز با یک ضربه تماشایی از راه دور برای دومین بار دروازه پیکفورد در اورتون را باز کرد تا منچستریونایتد با اختلاف دو گل برتری به رختکن برود.

با آغاز نیمه دوم همه چیز تغییر کرد و انگار آنجلوتی تیم متحول شده ای را به میدان فرستاده بود.

در اینجا بخوانید:

در نتیجه آن اورتون با توپ پر نیمه دوم را آغاز کرد و در حالی که هنوز چهار دقیقه از آغاز بازی نگذشته بود، روی ارسال کالورت لوین از سمت چپ و دفع اشتباه دخیا، عبدالله دوکوره اختلاف را برای میهمان به حداقل رساند.

این پایان کار نبود و با ادامه فشار اورتون دقیقه ۵۲ این خامس رودریگز بود که با استفاده از آشفتگی خط دفاع منچستریونایتد با یک ضربه پای چپ دقیق از داخل محوطه جریمه بازی را به تساوی کشاند.

پس از مساوی شدن بازی منچستریونایتد بالاخره به خود آمد و توپ و میدان را در اختیار گرفت. دقیقه ۶۳ روی پاس کاوانی، راشفورد در موقعیت مناسب صاحب فرصت شد، اما ضربه او را پیکفورد مهار کرد.

این پایان کار نبود و دقیقه ۷۰ روی ارسال زیبای لوک شاو و ضربه سر تماشایی مک تومینای منچستریونایتد باز هم به گل رسید.

با این حال دقایق پایانی اورتون به آب و آتش زد تا نتیجه را جبران کند، نهایتا دقیقه ۹۵ بود که کالورت لوین روی غفلت مدافعین منچستریونایتد با دخیا تک به تک شد و با یک ضربه راحت دروازه شیاطین سرخ را برای سومین بار باز کرد.

دیگر فرصتی برای هر دو تیم باقی نمانده بود و منچستریونایتد و اورتون در یک بازی جذاب و پر افت و خیز از لیگ برتر انگلیس به تساوی ۳-۳ رضایت داد.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز