پس از دو پیروزی بزرگ در لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ منچستریونایتد در سومین بازی خود از مرحله گروهی مقابل باشاک شاهیر ۲ بر ۱ شکست خورد.

منچستریونایتد در سومین بازی خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در ترکیه میهمان باشاک شاهیر بود.

نیمه اول را منچستریونایتد خوب آغاز نکرد و این میزبان ترکیه ای بود که خیلی زود بازی را در دست گرفت و به گل هم رسید.

دقیقه ۱۳ در میان غفلت و اشتباهات بازیکنان منچستریونایتد، ویسکا با یک پاس مناسب دمبابا را صاحب توپ کرد او نیز دروازه دین هندرسون را باز نمود.

این پایان کار نبود و منچستریونایتد که نمی توانست دروازه حریف را تهدید کند، دقیقه ۴۰ باز هم دروازه خود را باز شده دید.

توروک با زیرکی توپ را به جلو برد و با یک پاس عالی موقعیت را برای شوت ویسکا فراهم کرد تا او با یک ضربه پر قدرت زننده دومین گل باشاک شاهیر باشد.

در اینجا بخوانید:

اما سه دقیقه بعد روی حرکت عالی لوک شاوو و ارسال او از سمت چپ، مارسیال با یک ضربه سر زیبا دروازه حریف را باز کرد تا اختلاف به حداقل رسیده و شیاطین سرخ امیدوار به ادامه بازی باشند.

نیمه دوم را منچستریونایتد هجومی آغاز کرد و دقیقه ۵۵ ضربه ایستگاهی دیدنی برونو فرناندز با واکنش تماشایی سنگربان باشاک شاهیر همراه شد.

در ادامه با وجود برتری شیاطین سرخ در مالکیت توپ و میدان، این تیم نمی توانست فرصت گلی ایجاد کند و بازی دو تیم چندان دلچسب نشان نمی‌داد.

دقایق پایانی، منچستریونایتد فشار زیادی برای باز کردن دروازه حریف به باشاک شاهیر وارد کرد و دقیقه ۹۱ با اشتباه مدافع تیم میزبان می‌توانست به گل برسد، اما دیگر بازیکنان توپ را از روی خط دروازه عبور دادند.

نهایتا منچستریونایتد در سومین بازی خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ مقابل باشاک شاهیر ۲ بر ۱ شکست خورد.

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز