منچستریونایتد در ادامه بازی‌های دوستانه موفق خود با گل‌های مارسیال و گومز با نتیجه ۲ بر ۰ مقابل تاتنهام به برتری رسید.

با پیگیری مسابقات دوستانه چمپیونزکاپ دو تیم منچستریونایتد و تاتنهام در ورزشگاه هونگ کو چین به مصاف هم رفتند.

منچستریونایتد از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۵ توسط مارسیال تا آستانه باز کردن دروازه تاتنهام پیش رفت اما ضربه مهاجم فرانسوی منچستر به دیرک دروازه برخورد کرد و راهی به آن نیافت.

اما با ادامه برتری منچستریونایتد و عملکرد موفق بازیکنان این تیم بالاخره در دقیقه ۲۱ آنتونی مارسیال دروازه تاتنهام را با یک ضربه بغل پای دقیق باز کرد.

این گل از پاس عمقی حساب شده پریرا به مارسیال و ضربه زیبای او و در انتها اشتباه دروازه‌بان تاتنهام یعنی گازانیگا بدست آمد.

در حالی که از این پس بازی متعادل شده بود، موقعیت‌های دو تیم راه به جایی نبرد تا نیمه اول با همان برتری ۱ بر ۰ منچستریونایتد تمام شود.

 

نیمه دوم بازی منچستر و تاتنهام

 

نیمه دوم، تاتنهام کمی بهتر بود و سعی کرد با ایجاد موقعیت‌های خطرناک به گل برسد و در این راه سون مهاجم کره‌ای این تیم موقعیت‌های زیادی بدست آورد که در گل کردن آن‌ها ناموفق بود.

اما در دقیقه ۶۴ لوکاس مورا با یک ضربه توانست توپی را وارد دروازه منچستر کند که در بین راه به پای چند بازیکن منچستر خورده بود.

با وجود تساوی دو تیم تا دقایق پایانی و احتمال کشیده شدن این بازی به ضربات پنالتی اما روی حرکت زیبای آنخل گومز و یک و دوی او با خوان ماتا این بازیکن با دروازه‌بان تاتنهام تک به تک شد و با یک ضربه بغل پای دقیق به گوشه دروازه گل دوم منچستر را در دقیقه ۸۰ به ثمر رساند.

در پایان بازی منچستریونایتد با گل‌های آنتونی مارسیال و آنخل گومز در مقابل تک گل لوکاس مورا برای تاتنهام با نتیجه ۲ بر ۱ به برتری رسید تا در بازی‌های دوستانه پیش فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ عملکرد درخشانی داشته باشد.

 

منچستریونایتد و ادامه پیروزی‌های این تیم در بازی‌های دوستانه چمپیونزکاپ