منچستریونایتد در بازی‌های دوستانه چمپیونزکاپ و در ضربات پنالتی مقابل میلان ایتالیا به برتری رسید.

دو تیم منچستریونایتد انگلیس و میلان ایتالیا در چارچوب بازی‌های دوستانه چمپیونزکاپ و در استادیوم میلینیوم ولز در مقابل هم قرار گرفتند. دو تیم جریان بازی را متعادل و آرام آغاز کردند.

کم کم منچستریونایتد بازی را در اختیار گرفت و در دقیقه ۱۴ روی حرکت در عرض مارکوس رشفورد و شوت زیبای این بازیکن به گل اول رسید.

بعد از این گل میلان برای جبران نتیجه دست به کار شد و با طراحی چند حمله بالاخره در دقیقه ۲۶ توسط سوسو و با یک ضربه زیبا و فنی توانست بازی را به تساوی بکشاند.

با وجود تلاش دو تیم برای گلزنی اما نیمه اول با تساوی ۱ بر ۱ به پایان رسید. نیمه دوم اما دوباره این میلان ایتالیا بود که تلاش بیش‌تری برای گلزنی نشان داد و در دقیقه ۶۰ با گل به خودی لیندلوف از حریف انگلیسی خود پیش افتاد.

در ادامه منچستریونایتد باز هم جریان بازی را در اختیار گرفت و در دقیقه ۷۲ لینگارد توپی را که از مارسیال گرفته بود، پس از یک حرکت کوتاه به عمق وارد دروازه میلان کرد تا حساب کار ۲ بر ۲ مساوی شود.

بازی با همان نتیجه ۲ بر ۲ به پایان رسید تا طبق قانون بازی‌های چمپیونزکاپ ضربات پنالتی تعیین کننده تیم برنده باشد. در ضربات پنالتی بازیکنان منچستریونایتد تمام توپ‌ها را به گل تبدیل کردند اما میلانی‌ها یک پناتی را توسط دنیل مالدینی از دست دادند تا در ضربات پنالتی میلان با نتیجه ۴ به ۵ از یونایتد شکست خورده باشد.

با پیروزی در ضربات پنالتی منچستریونایتد انگلیس توانست مقابل میلان به برتری دست یافته و با روحیه خوب برای شروع لیگ برتر جزیره که از هفته آینده آغاز خواهد شد، آماده شود.

 

منچستریونایتد و میلان در بازی‌های دوستانه چمپیونزکاپ

 

 

عکس‌های گرافیکی طنز رافان‌نیوز را اینجا دنبال کنید