منچستریونایتد و برنلی در لیگ برتر انگلیس و بازی معوقه از هفته اول به دیدار هم رفتند و این شیاطین سرخ بودند که به لطف پیروزی ۱ بر ۰ خود را به صدر جدول فوتبال جزیره رساندند.

منچستریونایتد که این روزها خود را در مسیر رو به رشد و موفقیت قرار داده است، در بازی معوقه خود از هفته اول لیگ جزیره میهمان برنلی بود.

این میزبان بود که بازی را هجومی آغاز کرد و اولین موقعیت خود را در همان دقایق نخست با ضربه بِرَدی ایجاد نمود، اما این توپ از بالای دروازه منچستریونایتد به بیرون رفت.

در ادامه بازی متعادل شد و منچستریونایتد هم دقیقه ۱۷ در اولین موقعیت جدی خود می توانست به گل برسد، اما ضربه برونو فرناندز روی پاس لوک شاوو دقیقا به جایی رفت که دروازه‌بان برنلی حضور داشت.

دقیقه ۲۵ ماتیچ با یک توپ ربایی خوب، مارسیال را در موقعیت گل قرار داد، اما ضربه این مهاجم فرانسوی به بیرون رفت.

در حالی که بازی همچنان متعادل دنبال می شد، دقیقه ۳۶ منچستریونایتد با ضربه سر مگوایر روی ارسال لوک شاوو به گل رسید.

در اینجا بخوانید:

اما داور این گل را به دلیل خطای مگوایر روی مدافع حریف مردود اعلام کرد. بازی با حملات منچستریونایتد دنبال شد و دقیقه ۴۵ نیک پوپ سنگربان برنلی با واکنشی عالی ضربه مارسیال را دفع کرد.

نیمه دوم هم منچستریونایتد حملات خطرناک خود را ادامه داد و دقیقه ۵۲ مارسیال و کاوانی، موقعیتی را که فرناندز ایجاد کرده بود، از دست دادند.

چهار دقیقه بعد، ضربه برونو فرناندز روی پاس ون بیساکا راهی به دروازه برنلی پیدا نکرد. دقیقه ۶۷ ضربه سر کاوانی روی یک ارسال کرنر به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

با شدت گرفتن حملات منچستریونایتد، این تیم بالاخره در دقیقه ۷۱ با ضربه والی پول پوگبا به گل رسید و قفل دروازه برنلی را باز کرد.

در ادامه برنلی هم پیش کشید تا گل خورده را در خانه جبران کند، همین موضوع باعث حملات و ضد حملات خطرناک دو تیم شد.

با این حال تا پایان بازی توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و منچستریونایتد با همان تک گل پوگبا برنلی را در لیگ برتر انگلیس شکست داد و پس از مدت ها به صدر جدول رسید.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز