سانچو هر روز از منچستریونایتد دورتر می‌شود و مدیران این باشگاه یک آلترناتیو دیگر برای او در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا در نظر گرفته‌اند که آن دیوید بروکس وینگر ۲۳ ساله بورنموث است.

منچستریونایتد با نظر سولسشائر تلاش زیادی کرد تا در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا سانچو را از دورتموند جذب کند. حتی پس از مدت‌ها مذاکره با او به توافق شخصی هم دست یافت.

اما دورتموند فقط ۱۰۸ میلیون پوند را بصورت نقد می‌خواهد (البته تا این لحظه) و تاکنون راضی به تخفیف یا تقسیط این پول نشده است. از این رو به نظر می‌رسد شیاطین سرخ هر روز از خرید وینگر و ستاره انگلیسی دورتموند دورتر می‌شوند.

از این رو سولسشائر چندین گزینه را بعنوان آلترناتیو سانچو به باشگاه معرفی کرده و احتمالا یکی از آن‌ها که بدون شک ارزان‌تر و قابل دسترس‌تر است برای فصل آینده جذب خواهد شد.

این در حالی است که راشفورد و مارسیال در هفته‌های پایانی عملکرد قابل قبولی از خود به جا گذاشته‌اند.

در اینجا بخوانید:

با این حال نفراتی چون فدریکو کیه‌زا، داگالاس کاستا، بلوتی تورینو، اویارزابال رئال سوسیداد و اسماعیل سار برای جایگزینی سانچو کاندید سرمربی نروژی هستند.

در این بین گاردین امروز یک گزینه جدید را به گزینه‌های منچستریونایتد در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا اضافه کرده است که دیوید بروکس وینگر ۲۳ ساله بورنموث است.

بروکس در فصل اخیر لیگ برتر انگلیس فقط ۹ بازی برای بورنموث انجام داده و تنها یک گل به ثمر رسانده است. با این حال سن کم و دقت پاس بالا مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که باعث شده نظر سولسشائر به او جلب شود.

منچستریونایتد قصد دارد پس از مدت‌ها دوباره قهرمانی لیگ جزیره را تجربه کند، از این رو با بودجه‌ای ۲۵۰ میلیون یورویی ستاره‌های بزرگ فوتبال اروپا را نشانه رفته بود.

اما بحران مالی ناشی از کرونا و قیمت بالای این ستاره‌ها از جمله سانچو باعث شده شیاطین سرخ هنوز خرید جدیدی نداشته باشند.

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز