تیم منچستریونایتد با تحقیر چلسی در اولدترافورد یک پیروزی شیرین ۴ بر ۰ در خانه بدست آورد و خود را به صف مدعیان پیروز هفته اول لیگ برتر فوتبال انگلیس اضافه کرد.

منچستریونایتد و چلسی در هفته اول لیگ برتر فوتبال انگلیس به میزبانی منچستر در ورزشگاه الدترافورد به مصاف هم رفتند. در حالی که چلسی بازی را بهتر آغاز کرده بود و چند خطر را روی دروازه حریف ایجاد کرد، اما منچستریونایتد در ادامه بازی را در اختیار گرفت.

زوما مدافع چلسی که در دقایق ابتدایی نیز اشتباهاتی داشت، در محوطه جریمه روی راشفورد خطا کرد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد. خود راشفورد پشت توپ قرار گرفت و در دقیقه ۱۸ منچستریونایتد را پیش انداخت.

پس از این گل چلسی چندین بار توسط بارکلی دروازه منچستریونایتد را تهدید کرد. در پایان نیمه اول هم ضربه امرسون به دیرک دروازه منچستر برخورد کرد تا چلسی نتواند نتیجه را جبران کند و نیمه اول با برتری ۱ بر ۰ شیاطین سرخ به پایان برسد.

نیمه دوم هم با تلاش چلسی برای جبران گل خورده آغاز شد اما در دقیقه ۶۵ این منچستریونایتد بود که توسط مارسیال روی ارسال پریرا دروازه چلسی را باز کرد. اما دو دقیقه بعد روی ضد حمله و پاس دیدنی پوگبا راشفورد در موقعیت تک به تک گل دوم خود و گل سوم منچستریونایتد را به ثمر رساند.

در ادامه چلسی کاری از پیش نبرد تا اینکه منچستریونایتد در دقیقه ۸۱ توسط جیمز و با پاس تماشایی دیگر پوگبا به گل چهارم برسد و تیر خلاص را بر پیکر تیم چلسی وارد کند.

در پایان منچستریونایتد با تحقیر ۴ بر ۰ چلسی در اولدترافورد مقابل این تیم به پیروزی رسید و خود را در صف مدعیان پیروز هفته اول لیگ برتر فوتبال انگلیس قرار داد. از طرفی سولسشر توانست انتقام مورینیو از لمپارد را بگیرد.

 

منچستریونایتد و چلسی در هفته اول لیگ برتر فوتبال انگلیس

 

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی در اینجا