در ادامه هفته سی و هفتم لیگ برتر انگلیس منچستریونایتد در اولتدرافورد مقابل وستهام به تساوی ۱ بر ۱ رضایت داد و خود را در بین چهار تیم صعود کننده به لیگ قهرمانان نگه داشت.

منچستریونایتد که بسیار امیدوار است فصل آینده را در لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته باشد، برای رسیدن به این هدف چاره‌ای جز پیروزی در بازی‌های باقیمانده ندارد.

یونایتد در هفته سی و هفتم لیگ برتر انگلیس و در ورزشگاه اولتدرافورد میزبان وستهام بود. هر دو تیم نیمه اول را متعادل و آرام سپری کرذند و موقعیت خطرناکی روی دروازه‌ها رخ نمی‌داد.

در مقطعی وستهام یکی دو موقعیت نصفه و نیمه داشت و در مقطعی نیز منچستر چند باری به دروازه حریف نزدیک شد. با این حال شاگردان سولسشائر با گذشت بیش از نیمی از نیمه اول، تا حدودی بر بازی مسلط شدند.

دقیقه ۳۶ شوت از راه دور و دیدنی راشفورد با واکنش عالی فابیانسکی دفع شد. منچستریونایتد پس از آن هم برای دقایقی بازی را در اختیار داشت، تا اینکه وستهام دوباره بازی را به تعادل کشاند و دقیقه ۴۳ با خطای هند پوگبا در محوطه جریمه و تایید VAR، صاحب یک ضربه پنالتی شد.

در اینجا بخوانید:

آنتونیو پشت توپ ایستاد و دقیقه دوم وقت‌های تلف شده نیمه اول با یک ضربه مطمئن دروازه دخیا را باز کرد.

نیمه دوم را منچستریونایتد هجومی آغاز کرد و دقیقه ۵۰ توسط گرینوود به گل رسید. مارسیال، گرینوود را در محوطه جریمه حریف صاحب توپ کرد و او نیز با حرکتی مناسب و ضربه زمینی عالی گل تساوی را برای شیاطین سرخ به ثمر رساند.

حملات منچستر ادامه یافت و پس از دقایقی دوباره بازی به تعادل کشیده شد و وستهام چند موقعیت نصفه و نیمه دیگر را هم از دست داد. دقیقه ۶۸ ضربه از راه دور و خطرناک دکلان رایس از کنار دروازه دخیا بیرون رفت.

در ادامه وستهام نسبت به میزبان برتری نسبی داشت و اواخر بازی هم منچستریونایتد بر بازی مسلط شد و دقیقه ۸۶ روی حرکت عالی گرینوود و پاس رو به عقب او ایگالو می‌توانست گلزنی کند که ضربه نمایشی او به دفاع وستهام برخورد کرد و برگشت داده شد.

دقایق پایانی هم تلاش منچستریونایتد به جایی نرسید و این تیم مقابل وستهام به تساوی ۱-۱ رضایت داد تا در هفته پایانی لیگ برتر انگلیس کار سختی مقابل لسترسیتی داشته باشد.

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز